Villa Halia

Villa Halia


Antalya Kaş Kalkan villalarından olan Villa Halia’da ailemle 10 günlük bir tatil yaptım. Bu 10 günlük tatilden çok memnun kaldık. Villa çok geniş, çok ferahtı. Jakuzili villanın jakuzisin de köpük banyoları yaptık. Korunaklı havuzlu villanın havuzunda istemediğimiz bakışlardan uzak rahat bir şekilde yüzdük. Villa dan çok memnun kaldık.

Eşimle beraber bu sene villa tatili yapmak istedik daha sonra Antalya Kalkan kiralık villaları arasın da Halia’yı kiraladık. Villanın özelikle korunaklı havuzundan çok memnun kaldık, genişti ve manzarası güzeldi. Her odasında klima vardı. Villanın temizliği güzeldi, Villa yüksekte olduğu için doğa manzarası çok güzeldi. Mobilyalar yeni ve temizdi. Biz güzel bir tatil geçirdik. Sessizlik ve huzur arıyorsanız tavsiye ederim.

2 çift olarak geldiğimiz Halia’da tüm çalışma yorgunluğunu attığımız bir tatil geçirdik. Korunaklı havuzlu villa olmasıyla eşlerimiz çok daha rahat bir tatil geçirdi. Harika bir doğa manzarası vardı manzaraya karşı yemekler yedik, muhabbetler ettik çok eğlendik, villanın temizliğinden de çok memnun kaldık. Havuzumuz her gün biz uyanmadan temizleniyordu. Jakuzili villa olması keyfimize keyif kattı. Teşekkür ederiz her şey için.

Güvenlik Kodu