Villa Hancı

Villa Hancı


Eşimle Kaş Havuzlu Villa da tatil yapmak için seçenekleri incelemeye başlamıştık. Fakat konum olarak Patara bölgesinde kalmak istiyorduk. Doğa için de Villa olması bizim en büyük önceliğimizdi. Bir Haftalık Villa Kiralaması yaptıktan sonra tatilimizi yaptık. Kiraladığımız villa sayesinden herhangi araç kullanmadan Markete yürüyerek gidebildik. Sessiz sakin huzur dolu bir tatil oldu.

Kalabalık ailemiz ile birlikte zaman geçirebilmek için Villa Tatili yapalım dedik. Müstakil Villa seçeneklerini incelerken Doğa Manzaralı Villamızı beğendik ve kiraladık. Hepimiz villamızı çok beğendik. Annem ve babam villaya bayıldı, Bizde sadece bize ait özel havuzunun güzelliğine ayrıca jakuzi olması villada köpük partisi yapmamıza yaradı.

Arkadaşlarımız ile birlikte üniversiteler kapandıktan yaz tatiline çıkmayı karar verdik. Kiralık Havuzlu Yazlıkta tatil yapmaya karar verdik. Özel Havuzlu olması ve Ucuz Villa olması bizim için çok önemliydi. Villamız dan çok memnun kaldık, her şey çok güzeldi teşekkürler.

Güvenlik Kodu