Villa Hava 14

Villa Hava 14Antalya’ya Kalkan Kiralık villa araştırmamız da Villa Hava 14’ü Hanife hanımın önerisi ile kiraladık valla çok teşekkür ederiz her gün iyi ki bura yı seçmişiz dedik havuzu deniz manzarası doğanın içinde oluşu her gün bahçe de içtiğimiz kahveler akşam yemekleri çok özel ve güzeldi bizler için.

3 Kardeş geldiğimiz villa Hava 14'de. Villa bizi sanki kendi evimizdeymişiz gibi hissettirdi. Evimizdeki kadar rahat ve konforlu bir tatil geçirdik. Kesinlikle tekrar geleceğiz villaya. Deniz manzaralı villanın manzarasına karşı soğuk biralarımızı içmek içimizi ferahlattı. Manzaraya karşı şarkılar söylemek, oyunlar oynamak çok keyifliydi. Bizi fazlasıyla memnun eden villaya ailemizle. Her şey için teşekkür ederiz.

Kalabalık ailemle birlikte 6 kişilik yazlık villada tatil yapmak için seçenekleri araştırdık. Kalkan’da villa tatili yapmak istedik. Ve Villa Hava 14’ü kiraladık güzel geçen her anıyla mest olduğumuz bir tatildi özel havuzun da yüzmek gün batımında denize karşı kahveler içmek unutulmayacak çok özel dakikalar her şey muazzam dı teşekkür ediyoruz.

Güvenlik Kodu