Villa His

Villa His


We decided to take a Villa Holiday to spend time with our large family. While examining the Detached Villa options, we liked our Villa with Nature View and rented it. We all enjoyed our villa very much. My family really liked the structure of our villa. We have a pool and a view of nature. We'll come back later.

Wir wollten als große Familie mit meinen Onkeln, Tanten und unserer Familie in den Urlaub fahren. Aber wir dachten, dass wir vielleicht 2 Villen mieten müssten, weil wir sehr überfüllt wären. Später, als ich die Villa Sites untersuchte, fand ich eine passende Villa für uns. Eine konservative Poolvilla zu haben, ist für uns sehr praktisch. Wir verbrachten unseren gesamten 7-tägigen Urlaub in der Villa. Wir hatten Qualitätszeit mit der Familie. Meine Mutter und meine Tante genossen den geschützten Pool. Eine sehr geeignete Option für große Familien.

Geniş ailemle geldiğimiz villa His’te güzel bir tatil geçirdik. Muhafazakar havuzlu villada rahat bir şekilde yüzdük. Barbekü imkanıyla enfes sofralar kurup çok keyifli sohbetler ettik. Hayallerimizin de ötesinde çok harika bir tatil yaşadık. Denize yakın villadan çıkıp kuzenlerimle beraber plajları deneyimleme imkanı bulduk. Ailemle baş başa geçirdiğimiz tatil bize çok iyi geldi. Her şey için teşekkür ederiz.

Fethiye villa tatili yapmak isteyenlere önerim Villa His isimli villadır. Villaya gidip gördüğüm manzara karşısında mest oldum çok bayıldım çok güzel bir tatil geçirdim. Villa tertemizdi, mutfak eşyaları her şey çok düzenliydi villada. Bahçesinde bulunan özel havuzunda sıcaklardan bunalıp bol bol yüzdüm ve ferahladım. Bu tatil bana gerçekten çok iyi geldi. Doğa içerisinde bulunan villanın etrafı bol yeşil ve bol ağaç dolu olduğu için küçük küçük böcekler geldi ziyaretimize :) Ama her şey yeşil olduğu için bunlara göz yumabiliriz, bu kadarı da olucak tabikide. Geri kalan her detay mükemmeldi.

Pandemi sebebiyle daha izole bir tatil yapmak istediğimizden Fethiye havuzlu villa seçeneklerinden Villa His'i seçtik aslında o kadar çok seçenek vardı ki çok zor karar verdik ve her sene Tatilnekolay.com'dan bir villa tatili rezervasyonu yaptırmaya karar verdik. Gerçekten harika seçenekler var. Villanın taş mimarisi harika gözüküyordu çok beğendik. Bahçesinde bulunan özel havuzu çok keyifliydi. Resmen havuzdan hiç çıkmadık diyebilirim. Villa çok temizdi, biz gelmeden temizlenmiş ve de dezenfekte edilmişti. İçimiz rahat bir şekilde tatil geçirdik.

Güvenlik Kodu