Villa Hola

Villa Hola


With my large family, I started to examine the Kalkan Sea View Pool Villa options for our Kalkan Holiday, but we didn't know exactly what we wanted, then with the suggestion of our friends, we chose Villa Hola2 because I thought it would be better to have a luxury, Sea View villa with a Private Pool, we had a great holiday, it was very enjoyable. thing.

Wir mieteten die Villa Hola mit Meerblick auf Vorschlag von Frau Emine bei unserer Suche nach einer Villa zur Miete in Kalkan in Antalya, wir sagten jeden Tag vielen Dank, dass wir uns für diesen Ort entschieden haben Terrasse waren unvergesslich.

Ailemle beraber bir tatile çıkmaya karar verdik detaylı bir fiyat araştırmasın dan sonra. Lüks Villa Hola’da karar kıldık güzel bir tatil geçirdik. Her odasında klima olması çok güzeldi başka türlü herhâlde yaşanmazdı bu şehirde. Güzel bir balkonu vardı, Deniz manzarası Doğa içerisin de olması ise keyifli zamanlar geçirmemizi sağladı. Özel havuzu Korunaklı, temiz ve bakımlıydı, Acente de bizimle ilgilenen Nihat beye teşekkür etmek istiyorum, güzel bir tatil geçirmemiz için elinden geleni yaptı.

Sonsuzluk havuzlu villaları çok beğendiğimden bu sene sonsuzluk havuzlu villa kiraladık.Masa tenisi imkanıyla çok eğlendik. Korunaklı havuzlu villanın havuzunda çok rahat bir şekilde yüzdük. Odalardan gözüken deniz manzarasına karşı uyanmak güne çok güzel başlamamıza yardımcı oldu. Salıncakta sallanıp kitap okumak çok keyifliydi. Havuzu çok sevdik, hiç eve dönmek istemedik eve döndüğümüzde ise çok üzgündük. Seneye tekrar geleceğiz villa Hola'ya. Tatil Ne Kolay ekibine çok teşekkür ederiz bize böyle güzel bir tatil fırsatı sunduğu için...

Kalkan villa muhafazakar seçeneklerinden villa Hola'da çok rahat bir tatil geçirdik. Yüzerken rahat yüzebilmemiz için havuzun etrafını kapattık, akşamları otururken manzarayı görmek için açtık. Çok kullanışlı güzel bir villaydı. Çocuk havuzlu villa olmasından dolayı çocuğumda rahat rahat oynayıp eğlendi. Bizde gönül rahatlığıyla onu izleme fırsatı bulduk. Jakuzili villanın jakuzisinde de keyifli köpük banyoları yaptık. Çok memnun kaldık. Sizlere gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir villadır. Gelip güzel bir tatil yapma imkanı bulabilirsiniz.

Güvenlik Kodu