Villa Holly

Villa Holly


Villa Holly with Private Pool was a villa that fully met our expectations. In addition to being a Villa for 8 people, it also offered us very nice options thanks to its being a Luxury Villa. It is a great option for anyone who is considering a holiday with your friends, and you should choose it with peace of mind.

Um mit meinen engen Freunden einen schönen Urlaub zu verbringen, haben wir statt eines Hotels eine Villa gemietet.Es war eine entzückende Villa mit vollem Meerblick und Sauna, wir hatten alle viel Spaß, das sollte auf jeden Fall Ihre erste Wahl sein Bei der Abreise waren wir sehr zufrieden.

Kalabalık ailemizle lüks villa Holly’i kiraladık tam bize uygundu her odası geniş ve ferahtı sonsuzluk havuzun da bolca yüzdük sıkıldığımız da kapalı havuzu kullandık ailem ve benim için çok güzel bir tatil oldu.

Kuzenlerimiz ile birlikte kuzenimin bekarlığa vedasını kutlamak için Günlük Kiralık Yazlıkta bir parti düzenlemek istedik. Villa Sitelerini inceledikten sonra Isıtmalı Özel Havuzlu Villamızda güzel bir tatil geçirdik. Villamızın her köşesini çok beğendik. Her katında havuz olması ekstra güzel bir şey…

Eşim ve çocuklarım ile birlikte İngiltere’den geldiğimizde kalabileceğimiz Kiralık Yazlık Villa araştırmaya başladık. Bizim için özel bir tatil olduğu için Lüks Villa da tatilimizi geçirmek istedik. Deniz Manzaralı Villamızı kiraladık. Rüya gibi bir tatil geçirdik. Villamızdaki her eşya çok şık dekore edilmiş. Sizde rüya gibi bir tatil geçirmek istiyorsanız tavsiye ederiz..

Güvenlik Kodu