Villa Hope 1

Villa Hope 1


Eine Villa mit perfekter Lage, der Sonnenuntergang ist perfekt und die Straßen zum und vom Meer sind etwas kurvig, aber wir haben die Aussicht genossen und den Villa-Manager haben wir nie gesehen, aber er war sogar am Telefon besorgt, der private Pool sei Jeden Morgen zu früher Stunde geputzt, der Garten aufgeräumt, der Müll immer eingesammelt und interessiert, es war schön, weil wir im Frühling gefahren sind, abends war es kühl, aber es ist eine schöne Luxusvilla für den Urlaub.

It was the best week we've ever had. After the wedding, we are no longer busy. The garden, the interior of the house and the usage area are great. The host is also very helpful in every way. It is also nice that it is very close to the center. The private pool is cleaned every day, you can swim with peace of mind, the sea view was also very nice. We had a peaceful holiday.

Her şey mükemmeldi, çok güzel 4 gün geçirdik Lüks Villa Hope 1 de eşimle beraber güzel bir tatil geçirdik, Villa sahibine de ilgisinden dolayı teşekkür ederiz villamızda bir eksiğimiz olmadı merkezi bir konumda her yere ulaşımımız kolay oldu denize de yakındı plajlara da gitmiş olduk gelmek isteyenlere tavsiye ederiz.

1 haftalık tatilimiz dolu dolu sanki 1 ay gibi geçti. Villada insanın ihtiyacı olabilecek her şey fazlasıyla mevcut. Lüks villadan biz çok mutlu ayrılıyoruz her ne kadar ayrılmayı istemesek de... Çalışanları çok ilgili ve her konuda destek oldular bize, hepsine teşekkürlerimizi sunuyoruz. İnsanlar neden böyle bir imkan varken otellere o kadar para verir anlamadım ama bizim bir sonraki tercihimiz de kesinlikle burası olacak ve unutmadan ekleyelim fotoğraflarda gördüğünüzden fazlasını bekleyin.

Müthiş bir hafta geçirdik. Kısaca anlatmak gerekirse her şey çok güzeldi deniz manzarasıyla ve temiz havasıyla muhteşem bir tatil geçirdik ve gerçekten üzülerek ayrılıyoruz. Bundan sonraki bütün tatillerimizi de villa Hope 1 de geçirmeyi planlıyoruz. Denize yakın villa oluşu çok iyi her istediğimizde villadan çıkıp kısa sürede ulaşabilidiğimiz denizde serinledik. Lüks kiralık villada her şeyi özenle düzenlemişler. Her şey çok düzenli ve çok temiz. Yoğun ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

Güvenlik Kodu