Villa İpek

Villa İpek


Meine Frau und ich rezensierten Conservative Holiday Villas für unsere Flitterwochen. Meine Frau wollte schon immer meinen Urlaub in der Kalkan Villa verbringen. Wir wollten, dass es zentral und gleichzeitig eine Villa in Meeresnähe ist. Endlich konnten wir unsere Villa mieten und wir hatten sehr schöne Flitterwochen. Eine besser geeignete Villa für große Familien, wir werden am Ende der Saison mit unseren Familien wiederkommen.

Lüks Villa İpek’te bitmesin dediğimiz bir tatil yaptık villanın manzarasına karşı yüzmek müzikler açıp doyasıya dans etmek çok eğlenceliydi. Her odasından denizi görmek ve her gün böyle bir manzarayla güne başlamak çok güzeldi denize yakın olduğundan plajlara da gittik biz bu villa tatilini artık her yıl yapacağız.


The villa is very beautiful A modern, sheltered villa. The house had many things in it and it was very clean. 15 min. to the beach. The owner of the villa is a caring and smiling gentleman. We thank him very much. We were very pleased with our holiday in the villa. Swimming in the private pool against the sea view was very special and beautiful. If we can come again next year, we will stay here again.

Virüs sebebiyle bu sene otel tatili yapacaktık ama vazgeçtik. Daha izole daha korunaklı bir tatil yapmak istedik ve villa tatilleri aklımıza gelmedi. Uzun araştırmalar sonucunda villa İpek'te karar kıldık. Villa İpek bize çok rahat çok konforlu bir tatil sundu. Hem sadece ailemle baş başa olmak hemde virüs kapmaktan uzak olduğumuz için çok keyifli bir tatil geçirdik. Aracımızla geldiğimiz için kalabalık olmayan plajları deneyimleme fırsatı da bulduk. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Kalabalık ailemle geldiğimiz villa İpek'te 10 gün geçirdik. Deniz manzarasına karşı oturup çaylarımızı, kahvelerimizi yudumlamak çok keyifliydi. Bizim için çok harika bir tatil oldu. Çok keyif aldık villadan. Her şey eksiksiz mutfağında her türlü araç gereç bulunmaktaydı donanımlı bir mutfağı vardı bu sayede her türlü yemeği yaptık. 10 gün bile yetmedi bize. Özel havuzunda sadece ailemle baş başa yüzmek ayrıcalıklıydı. Bundan sonra her tatilimiz villa tatili olucak kesinlikle çünkü çok memnun kaldık.

Sicherheitscode