Villa İsis

Villa İsis


Çocuklarımızla birlikte tatil yapmak istiyorduk. Antalya Kiralık Villa bulamayı çok istiyorduk. Arkadaşlarımız bizden önce tatile gittikleri için onların da önerilerini dinleyerek Özel Havuzlu, Muhafazakar Villa İsis’i kiraladık. Ailem ile birlikte havuzda güzel oyunlar oynadık. Çocuklarımızda çok mutlu oldular. Tavsiye ederiz.

Arkadaşlarımız ile birlikte yaz tatilimiz için küçük bir kaçamak yapmak istiyorduk. Bunun için Müstakil Villa kiralamaya karar verdik. Villa Sitelerini inceledikten sonra Kalkan Kiralık Villa İsis’i beğendik ve kiraladık. Villamız çok güzeldi. Her şey harika geçti korunaklı havuzunda rahat rahat eğlenip yüzdük, her şey için teşekkürler.

İlk kez erkek arkadaşımla Kalkan’a gittik korunaklı villa kiralamak istedik. Ve Villa İsis’i kiraladık, jakuzili villanın jakuzisinde çok güzel ferahladık. Doğa manzarasına karşı keyifli sohbetler ettik, romantik anılar biriktirdik. Hiç unutamayacağımız bir tatil yaşadık. Villa çok temizdi, gönül rahatlığıyla çok güzel bir tatil geçirdik.

Güvenlik Kodu