Villa James

Villa James


Meine Familie wollte diesen Sommer eine Villa für unseren Urlaub mieten, meine Mutter langweilte sich im Hotel, weil wir eine geschützte Villa mit privatem Pool haben wollten, und ein Innenpool in der Villa James war ein Plus für uns zum Entspannen Das Essen, das wir als Familie gegen den Meerblick gegessen haben, hat diesen Urlaub sehr angenehm gemacht. Vielen Dank.

We chose the villa close to the sea for our honeymoon, thanks to this feature, we discovered the beaches of Kalkan, ate dinners against the sea view, swam in the infinity pool, everything was very nice. We didn't want our honeymoon to end.

Kalkan Merkezde kiralanabilecek keyifli lüks villalardan biri merkezi oluşu korunaklı oluşu ve mükemmel deniz manzarası ailemle nutkumuzun tutulduğu bir tatil geçirmemizi sağladı çok teşekkür ederiz.

Ailemle geldiğimiz villa James'te bu pandemi döneminde mükemmel bir tatil geçirdik. Bu virüs zamanı böylesine korunaklı bir tatil yapmayı hiç düşünmüyorduk ama yaptığımız villa tatili sayesinde virüsün bulaşmadığı bir tatil geçirdik. Çok teşekkür ederiz. Villanın özel havuzuna sıcaklardan bunalıp atlayarak serinledik. Çok iyi geldi bu villa bize. Çok memnun kaldık villadan, eş dost herkese söylediğimiz önerdiğimiz bir villa oldu sizlerede tavsiye ederiz. Gelin görün deriz villayı. Hem villayı hemde Kalkan'ı çok seveceksiniz.

Çekirdek ailemizle geldiğimiz villa James bize çok güzel bir tatil sundu. 1 hafta boyunca villadan hiç çıkmadık ama hiç de sıkılmadık. Deniz manzaralı villanın manzarasına karşı kurduğumuz enfes sofralar sayesinde yemeklerimizi yemek, içeceklerimizi, kahvelerimizi yudumlamanın keyfi bambaşkaydı. Çok güzel bir villaydı çok memnun kaldık. Çocuklar seneye tekrar gelmek için çok ısrar etti, bizde seneye yapacağımız tatilin planlarını yapmaya başladık bile. Özel havuzlu villanın havuzuda çok geniş ve çok güzeldi biz çok beğendik.

Güvenlik Kodu