Villa Kanat 1

Villa Kanat 1


3 Yaşında kızımız ve eşimle yaptığımız bir tatil oldu Villamız korunaklıydı rahat hareket ettik Villamızın deniz manzarası çok güzeldi Manzarayı uzaktan izlemek bile huzur veriyordu doğanın içinde oluşundan kafa dinlediğimiz bir tatil oldu kızımızla özel havuzda yüzdük çok tatlıydı o anlarımız gelmek isteyenlere tavsiye tavsiye ederiz.

We had a 7-day honeymoon in our sea view villa, it was beautiful with everything, it was a villa that was enough for us, we swam in the private pool with my wife, we ate by the pool, it was great, thank you.

Unsere 5 Tage waren sehr gut Wir haben die Villa geliebt, sie war perfekt, meine Freundin und ich waren auch zufrieden.Die Innenausstattung der Villa war sauber, die Holzstruktur der Villa hat uns überrascht und es hat uns gefallen, wir haben viele Fotos gemacht , den Sonnenuntergang im Meerblick zu beobachten war auch angenehm.

Doğum günümde sevgilim bana sürpriz yapıp Villa Kanat 1'e getirdi. O kadar güzel bir doğum günü ve tatil geçirdim ki Villa Kanat 1'i asla unutmayacağım. Baş başa geçirdiğimiz bir hafta bize çok iyi geldi. Sabahları uyandığımızda karşımızda olan deniz manzarası güne çok güzel başlamamızı sağladı. Manzaraya karşı yüzmek keyfimize keyif kattı. Uygun kiralık yazlık arayışında olanlar için sevgilim kesinlikle Villa Kanat 1'i öneriyor ve araçla gelmenizi tavsiye ediyor çünkü araçsız zorlanırsınız.

Eşimle balayı tatiline Villa Kanat 1'e geldik. Villaya geldiğimizde gördüğümüz manzara ve villanın temizliğinin mükemmel olması bizi rahatlattı. Beraber havuz başında akşam yemeğimizi yerken ve şaraplarımızı yudumlarken ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık. Bu tatil bizim gibi yeni evliler için çok güzel oldu yeni ev kurma stresi, düğün stresinden kurtulduk. Ucuz villa kiralamak isteyenler için de Villa Kanat 1 çok uygun. Tüm ailelere ve özelliklede yeni evli çiftlere şiddetle burda tatil yapmalarını tavsiye ediyorum.

Güvenlik Kodu