Villa Kaplan

Villa Kaplan


We felt very comfortable in the luxury villa we came to with our group of friends. Everyone had their own separate room. As we spent time together, we had the opportunity to be alone and distract ourselves. We are really happy to experience this privileged holiday. We had a lot of fun in the pool of the villa with infinity pool. We experienced the beaches within walking distance and enjoyed the sea to the fullest. We had a very enjoyable, very entertaining, very nice holiday villa

Ich hatte einen lustigen Urlaub mit meiner Familie in der Villa Kaplan, einer der konservativen Villenoptionen in Kalkan. Da meine Mutter verschleiert ist, haben wir uns für eine Villa mit geschütztem Pool entschieden. Also stieg meine Mutter ganz bequem in den Pool und schwamm. Aufgrund der Tatsache, dass die Villa einen Meerblick in der Natur hat, war es ein erneuter Urlaub, bei dem wir den Meerblick genossen, indem wir viel frische Luft und viel sauberen Sauerstoff einatmeten.

Kalabalık ailemiz ile birlikte Kalkan Villa Tatilimiz için bize uygun En Güzel Deniz Manzaralı Havuzlu Villaları araştırmaya başladık. Birçok seçeneği inceledikten sonra merkeze ve Denize Yakın Villamızı kiraladık. Ailece güzel bir tatil geçirdik. Havuzumun büyüklüğü çok iyiydi… Akşamları gün batımını izlemek muazzam güzeldi.

Denize sıfır bir villa arıyorduk ve villa Kaplan'ı bulduk, lüks kiralık villayı fotoğraflardan çok beğendik ve rezervasyon yaptırdık. Villaya gittiğimizde resimlerden gördüğümüz villayı çok daha güzel bulduk. Odaları ferah ve aydınlıktı, villa çok temizdi bu bizi çok mutlu etti. Deniz manzaralı villanın manzarası her odadan gözüküyordu. Sabahları uyandığımızda ilk olarak bu güzel manzarayı görmek kendimizi çok iyi hissettirdi. Sonsuzluk havuzlu villada manzaraya karşı yüzmek de bir o kadar güzeldi. Villadan çok memnun kaldık harika bir tatil geçirdik kesinlikle tekrar geleceğiz.

Antalya Kaş Kalkan villalarından villa Kaplan'a ailemle gittik. Villanın ferah ve aydınlık odaları, dekorasyonu çok hoşumuza gitti. Lüks villada tatil yapmak da harika bir hismiş. Jakuzili villanın jakuzisinde ferahlamak çok iyi geldi. Her odasında klima bulunması yaz sıcaklarından kurtulmamıza yardımcı oldu. Özel havuzlu villanın havuzu sonsuzluk havuzu olduğundan manzaraya karşı yüzmek de apayrıydı. Denize sıfır villadan kısacık bir yürüyüşle denize ulaştık ve denizde serinledik. Deniz manzarasına karşı oturup keyif kahveleri içmek stresimizi azalttı, villaya bayıldık çok memnun kaldık.

Güvenlik Kodu