Villa King

Villa King


Wir waren 7 Tage in der Villa King, wo wir mit meiner großen Familie ankamen. Auch diese 7 Tage waren uns nicht genug, wir wären gerne länger geblieben. Wir kommen nächstes Jahr mit einer Reservierung für 2 Wochen. Wir waren sehr zufrieden mit der luxuriösen Villa King. Es war perfekt, an köstlichen Tischen zu speisen, begleitet von angenehmen Gesprächen vor der Aussicht auf die Villa mit herrlichem Meerblick. Es war ein Urlaub, den ich sehr genossen habe, mit der Möglichkeit, Tischtennis zu spielen. Wir hatten einen tollen Urlaub.

While considering a holiday with our girlfriends, we decided on Villa King with sea view. We had a very good holiday with the pleasure of the private pool and the taste of the barbecue at Villa King. The villa with a view to the sea fascinates you. While enjoying the pool, you can relax your soul with the tones of blue. Villa King, which is quite cozy and comfortable, made us very happy.


Kalabalıktan uzak aynı zamanda merkezi bir villa da tatil yapmak istiyorduk. Hem ailemle baş başa olacaktık hem de her ihtiyacımızı karşılayabilecektik. Mükemmel bir tatil geçirdik. Sonsuzluk havuzlu villanın havuzunda serinlemek çok iyi geldi. Jakuzisinde yaptığımız şarap partileri çok keyifliydi. Ferah ve konforlu villada çok rahat ettik. Çok huzurlu bir tatil geçirdik her şey için teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık.

Virüs sebebiyle izole bir tatil yapmak için villa tatili yapmaya karar verdik. Antalya Kalkan bölgesi villa kiralama konusunda çok zengin bir bölge olması sebebiyle Antalya Kaş Kalkan villalarından olan villa King'i kiraladık. Kalabalıktan uzak, sessiz, sakin, huzurlu bir tatil yapma fırsatı bulduğumuz için çok mutluyuz. Hem insanlardan uzak olmak hemde muhafazakar havuzlu villa olmasıyla yabancı gözlerden uzak olmak çok güzel bir ayrıntıydı. Villanın masa tenisi imkanıyla kardeşimle bol bol masa tenisi oynayıp çok eğlendik.

Kalabalık ailemle geldiğimiz villa King'in odaları ferah ve aydınlıktı her oda deniz manzarasını görüyordu. Jakuzili villanın jakuzisi keyfimize keyif kattı. Koşu bandında manzaraya karşı spor yapmak çok iyiydi, hiç böyle bir imkanım olmamıştı. Masa tenisi bulunan villada masa tenisi maçları yaparak çok eğlendik. Deniz manzarasına karşı kahvaltılar yapmak güne çok keyifli bir şekilde başlamamızı sağladı. Denize yakın villadan çıkıp denize gidip serinlemek sıcak havalarda çok iyi geldi. Villadan çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim.

Güvenlik Kodu