Villa Kıraç

Villa Kıraç


We came to the luxury villa Kıraç with our cousins, we had a pleasant holiday in our villa, we were comfortable because the villa is huge, we went to the beaches of Kalkan because it is close to the sea, but we mostly swam in its private pool. It was a fun holiday for all of us.

"Wir waren mit meinen Freunden auf der Suche nach einer Villa in Kalkan. Wir haben uns auf Empfehlung von Hanife Lady für die Luxusvilla Kıraç entschieden. Unsere Villa war zentral gelegen und hatte auch Meerblick. Als wir gingen, fiel unser Boden. Es war so schön, wir hatten einen sehr schönen Urlaub, danke.

Ailemle villa Kıraç da 10 gün tatil yapma şansımız oldu. Villa o kadar tatlı bir şekilde dekore edilmişti ki resmen bayıldık. Harika bir tatil yaptık, özel havuzunda serinlemek yüzmek çok keyifliydi. Villanın her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, çok rahat ve konforlu bir şekilde inşa edilmiş bizlerin memnuniyeti için. Bizi böylesine eğlendiren villaya seneye tekrar gelmek için planlar yapmaya başladık bile. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Villa Kıraç'ta son günümüz çok memnun ayrılıyoruz ama tabiki biraz da üzgünüz bu güzel villadan çıkış yapacağımız için tatilimiz içinde yorum yazmak istedik. Biz villadan her anlamıyla çok memnun kaldık. Çok harika bir tatil geçirdik. Villa çok temiz ve çok düzenliydi çok sevdik villayı. Her şeyiyle mükemmeldi. Çok iyi bir tatil geçirdik çok iyi dinlendik kafamızı topladık stresimizi attık. Deniz manzaralı villanın manzarasına karşı yüzüp, yemekler yemek, içeceklerimizi yudumlamak harika geldi bize. Seneye tekrar gelmek istiyoruz, hem çok memnun ayrılıyoruz hemde villadan ayrıldığımız için içimiz biraz buruk tabiki.

Kalabalık arkadaş grubumuzla Almanya'dan geldik memleketimize tatile ve geldiğimiz villa Kıraç'ta çok güldük, çok eğlendik. Unutulmaz anılar biriktirdiğimiz bir tatil oldu bizim için. Çok memnun kaldık villadan. Villa oldukça lüks ve donanımlıydı çok sevdik burayı. Deniz manzaralı villanın manzarasına karşı kurduğumuz rakı sofralarında enfes yemekler yedik ve çok eğlendik. Seneye tekrar tatil zamanımızı ayarlayıp gelmek istiyoruz villaya. Herkese tavsiye ettik, çok memnun kaldık. Tatilnekolay firmasından da çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.

Güvenlik Kodu