Villa Kız Kulesi

Villa Kız Kulesi


Kas Patara Mietvilla Villa Maiden's Tower Es war friedlich, morgens in der Villa, in der wir mit meiner Frau und meinen Kindern waren, mit Meerblick aufzuwachen. Abends haben wir leckere Tische aufgebaut und Zeit mit unseren Kindern verbracht. Wir hatten viel Spaß im Pool der Infinity-Pool-Villa. Uns hat sehr gut gefallen, dass es eine aus Stein gebaute Villa war. Wir haben den Abend mit Blick aufs Meer genossen. Es war definitiv das Beste in unserem Urlaub.

Together with our friends, we decided to have a villa holiday in Patara. Because everyone praised Patara very much, we rented the Sea View Villa Maiden's Tower after examining the Villa Sites. We had a nice holiday. Indeed, there is as much as it is told in Patara, so let's give advice to others from here.


Ailem, annem, babam ve kardeşimle beraber yaptığımız villa tatili çok güzeldi. Patara'da kiraladığımız villa temizlik ve bakım açısından çok iyiydi. Villada tatilimiz için gereken tüm imkanlar vardı. Villanın özel havuzu çok güzeldi bolca yüzerek tadını çıkattık. Akşam yemeklerini havuz başında deniz manzarasına karşı ailece yemek gerçekten çok güzeldi.. Fırsat buldukça Kalkan ve çevresini dolaştık. Tatilimiz tek kelime ile muhteşemdi.

Kesinlikle muhteşem bir villa. Birebir hatta fotoğraflardan bile daha güzel doğanın içinde konforlu ve mükemmel bir tatil için her şey itina ile düşünülmüş. 7 gecenin çok geleceğini düşünüp 7 günün sonunda keşke bir 7 gece daha kalsaydık dedik.Jakuzili villanın jakuzisinde saatlerin nasıl geçtiğini fark etmediğimiz bir tatil oldu. Bundan sonrasındaki tek durağımız ve eş dostumuza önereceğimiz tek yer tabiki Villa Kız Kulesi asla ama asla pişman olmayacaksınız. Lüks kiralık villa olan villa Kız Kulesi tatil planı yapanlara kesinlikle önerimizdir.

Merhabalar, çok güzel tasarlanmış, bütün inceliği ve ayrıntısıyla düşünülmüş bir villa. Konfor açısından, doğayla iç içe olması, sabahları kuşların sesiyle deniz manzarasıyla uyanıp, kahvaltıdan önce doğada birkaç tur atmak sanırım anlatılmaz yaşanır. Lüks villada tatil yapmak harikaydı. Gelmeden önce resimlere bakıp, acaba böyle mi derken gelip de daha güzel olmasını görmek daha bir güzel.Jakuzili villanın villası açık havadaydı ve çok güzeldi.Yaşamanızda fayda var bu güzel tatili.Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüp uygulanmış. Harika bir yer, kafa dinlemek, huzurlu bir tatil yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Güvenlik Kodu