Villa Kurt 1

Villa Kurt 1


Wir haben sehr schöne 5 Tage mit meiner Familie in der Villa Kurt 1 verbracht. Die Kinder hatten so viel Spaß beim Spielen und Toben im Pool der Villa mit Privatpool, dass mir schon der Anblick gereicht hat. Jedes Detail der wirtschaftlichen Villa wurde bis ins kleinste Detail durchdacht. Wir liebten jedes Detail der Villa. Der Meerblick beherbergte unvergessliche Erinnerungen, vielen Dank für alles.

We wanted to rent a Villa with a Pool for our graduation celebration, which we dreamed of with our friends. On the advice of a few of our friends, we went through the conservative Villa options. We all wanted to stay in a villa in Kas Kalkan region. Finally, we rented a Villa in Kalkan. We organized incredible parties in our villa for 4 people. We had moments and moments that we will never forget. We recommend.


Eşim ile birlikte tatile çıkmak istiyorduk. Fakat ikimizde yoğun bir iş temposundan çıktığımız için sakin bir yerde konaklamak istiyorduk. Kalkan Villa seçeneklerini incelerken İslamlar bölgesinde bulunan Korunaklı Havuzlu Villa Kurt 1’i çok beğendik ve tatilimizi geçirmeye karar verdik. Denize Yakın Villa olmasının yanında Doğa Manzaralı Villa olması sayesinde hem doğanın tadını çıkartıyorsunuz hem de denizin muazzam güzelliğini.

Eşim ve çocuklarımla birlikte İslami Villa Antalya da tatil yapmak istiyorduk. Kalkan Villas da araştırma yaparken Villa Kurt 1’i beğendim. Eşime gösterdikten sonra kiralamaya karar verdik. Korunaklı Villa olması sayesinde harika bir tatil geçirdik. Çocuklarım ve eşim özgürce havuza girebildiler. Konum olarak da kalabalıktan uzakta kuş sesleri ile uyandığınız güzel bir yerde. Ama aynı zamanda araçla rahat bir şekilde merkeze inebilirsiniz. Çocuklarınız ile birlikte huzurlu vakit geçirmek isteyenlere öneririz.

4 kız arkadaş Villa Tatili yapmayı çok istiyorduk. Hepimiz Kaş Kalkan bölgesinde bir yerde tatil yapmak istiyorduk. Havuzlu Villa olması önceliğimizdi. Villa Sitelerini incelerken hepimizin de beğendiği Villa Kurt 1 kiraladık. İlk başta konumdan kaynaklı bir tık tereddüt etmiştik. Fakat tatilimiz sırasında bu kuşkulardan hiçbir şey kalmadı. Kız kıza çok güzel bir tatil geçirdik. Seneye tekrar gelmeyi çok isteriz.

Güvenlik Kodu