Villa Labor

Villa Labor


Villa güzeldi. Mutfakta ihtiyacım olan şeyleri buldum. Havuz temizliği de güzeldi. Villaya kadar acentenin eşlik edip eksik olması halinde tedarik edeceklerini söylemeleri ve bunu yapmaları güzeldi. Televizyonda arıza yapınca kendilerine ilettim ve arızayı giderdiler. Kiralık villada tatil yapma deneyimini bu sene ilk defa yaşadı hoşuma gitti seneye aynı acentenin farklı bir villasında görüşmek üzere…

Çam ağaçlarının kokusu palmiye ağaçlarının güzel görüntüsü eşliğinde sessiz sakin bir tatil yaptım. Villa oldukça güzeldi. Acente çalışanları villaya kadar bize eşlik etti eksiklerimizi ve herhangi bir arıza olup olmadığını tekrar kontrol ettiler villayı bize tanıttılar. Acentenin sitesi yeni olduğu için tecrübeleri pek olmadığını düşünüyordum fakat 20 yıldır bu işi yapıyorlarmış. Kalkanda kiralık villa bizden sorulur dediler, haklılar sanırım ben çok memnun kaldım.

Havuzu oldukça güzeldi memnun kaldım. Havuzun gün boyu muhteşem güneş alması çok işime yaradı saatlerce güneşlendim diyebilirim. Villanın ve havuzun temizliği de gayet güzeldi. Sorun yaşamadım. Her odada klima olmasa Antalya’ da yaşanmaz bunu biliyordum. O yüzden villaya gelmeden önce ona dikkat ettim. Fakat Kalkanın havası Antalya ile aynı değil tamam güneş yakıyor ama nem öldürmüyor buda çok güzel yaz akşamlarına fırsat veriyor. Acenteye teşekkür ediyorum ayrıca.

Güvenlik Kodu