Villa Lasonas

Villa LasonasBütçeme uygun bir villaydı. Ailecek güzel zaman geçirdik. Bahçesi güzeldi. Doğa manzarası çok güzeldi, denizi görseydi ayrıca çok güzel olurdu. Havuzun oluşu çok güzel oldu annem ve babam bütün gün hem havuzdan hem havuz başından ayrılmadı .Fethiye ‘de kiralık ve merkeze biraz uzak oluşu bizim için sorun değildi Saklıkent, yakapark oraları da görmemizi sağladı. Acente çalışanları kibar ve ilgili davrandılar. Seneye aynı acentenin farklı bir villasını tercih etmeyi düşünüyorum.

Villa da çocuk parkı olması çok işime yaradı. Bir villada çoçuk parkı olmasını mı beğendiniz demeyin kızımın orda geçirdiği vakitler beraber oynadığımız oyunlar günlerimizin keyifli geçmesini sağladı . Sonrasında havuzda serinlemek güzel oluyordu. Korunaklı ve sadece bize özel havuzu olması ise daha çok rahat etmemizi sağladı. Fethiye de kiralık villa ararsak tekrar buraya gelmek isteyeceğiz , sizler de tercih edebilirsiniz .her şey için teşekkürler.

Sevgilimle geldiğimiz villa Lasonas’ın doğal havası karşısında adeta mest olduk. Villa o kadar güzeldi ki çok beğendik. Müstakil villanın özel havuzunda doya doya yüzdük, jakuzide ferahladık. Havuz kenarındaki salıncak ta oturduk, huzuru bulmak doğa manzarası’nın sessizliği çok keyifliydi. Sevgilimle özel, güzel, kafa dağıttığımız bir tatil geçirdik. Bu tatil bize çok iyi geldi. Sizlere de öneririm. Sizlerde konforlu bir villada tatil yapmak isterseniz kesinlikle villa Lasonas’a gelin. Tatil Ne Kolay ekibine de teşekkürlerimi sunuyorum burdan.

Güvenlik Kodu