Villa Lavander

Villa Lavander


We were counting the days for my wife's one-week Villa Holiday. We made our reservation to Villa Lavander 1 month in advance.
we did. One of the most important criteria for us is that it is a Hijab Villa and it is away from the crowd.
was to be found. Our villa was exactly what we wanted. At the same time, being the Cheapest Villa is also a budget.
It has given us great convenience. We had a very nice holiday

Wir waren auf der Suche nach einer Ferienwohnung mit Pool für unseren Urlaub mit meiner Frau und meinen Töchtern. Bei einem Spaziergang durch Villa Sites sahen wir die geschützte Villa Lavander und beschlossen, unseren Urlaub in dieser Villa zu verbringen. Dank seines privaten Pools konnten wir unseren Pool jederzeit betreten. Wir empfehlen es Familien, die einen Villa-Urlaub in Kalkan in Betracht ziehen. Wir hatten einen sehr schönen Urlaub in einer wunderschönen Villa.

Ailemle ucuz kiralık villada tatil yapmak istiyorduk ve Villa Lavander'i bulduk. Doğa manzaralı villada manzaraya karşı enfes sofralarda yemek yemek, yemeklerimizi yerken keyifli sohbetler etmek unutulmazdı. Jakuzili villanın jakuzisin de de köpük banyoları yapıp ferahladık. Bu tatil bize çok iyi geldi.

İlk defa bir villa da tatil yaptık bu sene ve villa Lavander muhteşem bir villaydı daha iyisi olamazdı evin temizliği mobilyaların bütün ev aksesuarlarının güzelliği doğallığı harikaydı.Özellikle özel havuzun temizliği muhteşem rahat konforlu, dağ havası muhteşem, akşamları ay ve gökyüzünün manzarası süperdi. Jakuzili villanın jakuziside çok konforluydu. Bizim için çok güzel bir deneyim ve tatil oldu.Seneye de inşallah tekrar gitmeyi düşünüyoruz.Gitmek isteyenlerede bu villa için hiç düşünmeden rezervasyonlarını yaptırmalarını tavsiye ederim.

Kesinlikle beklentilerimizin üzerinde muhteşem bir tatil yaşadık. Villanın temizliğine,havuzun temizliğine ve büyüklüğüne,ihtiyacınız olacak her şeyin evde bulunmasına diyecek tek söz yok. Villadan çok memnun kaldık. Paramızın karşılığını gerçekten aldık. Tavsiye ederim. Özel korunaklı havuzunda rahat rahat yüzüp serinledik. Jakuzili villanın jakuzisi son derece moderndi. İslamlar bölgesi Kalkan merkeze göre daha serin olduğundan gelirken yanınıza hırka almayı unutmayın. Sıcaklardan bunaldığımız için serinlik bize çok iyi geldi. Çok teşekkür ederiz. İnşallah yine görüşürüz.

Güvenlik Kodu