Villa Lenora

Villa Lenora


Balayımız için Kalkan Korunaklı ve ekonomik villaları incelerken Villa Lenora da karar kıldık, her şey güzeldi villa temiz di eşyalar yeniydi havuz her gün temizlendi korunaklıydı bu arada bir havuz daha var kapalı havuzu onu da kullandık oda çok güzeldi memnun ayrıldık, seneye tekrar geleceğiz inşallah çok teşekkür ederiz.

Çocuklarımla birlikte eylül ayında Kalkan Tatili yapmak istiyorduk. Fakat iş yoğunluğumuzdan dolayı tatilimizi ekim aynına kaydırmak zorunda kaldık. Özel Havuzlu aynı zamanda ısıtması olan Muhafazakar Villamızı kiraladık. Ailecek ekim olmasına rağmen güzel bir tatil geçirdik.

Eşim ve kızımla birlikte eylül sonu gibi Kalkan Tatilimiz için Korunaklı Havuzlu Villa seçeneklerini inceliyorduk. Aynı zamanda kızım küçük olduğu için ısıtmalı havuzlu villa olmasını istemiştim. Tatil Ne Kolay aracılığı ile Doğa Manzaralı Villamızı kiraladık. Isıtmalı havuz olması sayesinde kızım da ilk defa havuza girmiş oldu. Çok mutlu oldu. Bizde onunla birlikte hem ısıtmalı havuzu hem de dışarıdaki havuzu kullandık…

Güvenlik Kodu