Villa Lıghtıng

Villa Lıghtıng


2 çift olarak kiraladığımız villanın çok geniş ve oldukça kullanışlı olması bizleri çok memnun etti. Villa her tarafı temiz ve bakımlı olarak bize teslim edildi. Tatil süresince hepimiz villadan çok memnun kaldık. Ayrıca tatilnekolay firması bizlere her konuda çok yardımcı oldu. Villada barbekü imkanı bulunması sayesinde mangallar yaktık sofralar kurduk. Özel havuzun tadını doya doya çıkardık. Bundan sonra kalabalık ve koşuşturmacanın bitmediği otel tatillerine son verdik. Her şey için teşekkür ederiz, tekrar geleceğiz.

Sevgilimle beraber kalkan da kiralık villa da kalmak istiyorduk villa bize çok uygun du 2 odası vardı temiz korunaklı ve mobilyaları yeniydi jakuzisin de köpük banyoları yaptık taş mimarisi ayrıca otantik bir hava katmış villaya jakuziyi ilk çalıştırmak ta sıkıntı yaşadık ama sonra kullanımlarımız da sorunsuz çalıştı memnun kaldık her şey den.

Korunaklı Villa Lıghtıng'da ailem ve kuzenimle beraber bir tatil geçirdik. Ekonomik villada her şey en ince detayına kadar düşünülmüş. Doğa manzaralı villanın manzarasına karşı kahvelerimizi yudumlarken iş stresimiz den birazda olsa uzaklaştık. Market ve restoranlarda yakında bulunmaktaydı bu sayede her ihtiyacımızı kolaylıkla karşıladık. Özel havuzu çok genişti, villada oldukça geniş ve şıktı. Modern ve güzel dizayn edilmişti. Harika bir tatil geçirdik. Her şey için çok teşekkür ederiz bu tatil bize çok iyi geldi.

Güvenlik Kodu