Villa Lilyum

Villa Lilyum


Kız arkadaşım ile birlikte bayram tatilinden yararlanarak Kalkan Tatili yapmak istedik. Bize uygun olacağını düşündüğümüz Korunaklı Balayı Villalarını inceliyorduk. Bütçemiz açısından bizi zorlamayacak Uygun Villa Lilyum’u kiraladık. Tüm tatilimizi villamızda geçirdik. gerçekten tam anlamıyla keyif aldığımız bir tatil oldu.

Merhabalar ben haziran ayında eşimle Villa Lilyum’da konakladım. Kaş’ı zaten sürekli tercih ederiz ama Kalkan Kiralık Villa deneyimimiz ilk kez oldu bulunduğu yer sakin, sessiz, şehrin gürültüsünden uzakta stres attık resmen, Jakuzili villa olması ise bizi ayrıca bedenen rahatlattı Villanın dizaynı, eşyaların yeterli oluşu, villa sahibinin bizimle ilgili oluşu bahçe ve Özel havuzla her sabah ilgilenmesi bizi mutlu etti. Kendi evimizde gibi hissettik kendimizi, teşekkür ederim sizlere.

Eşimle birlikte balayımız için Muhafazakar Tatil Villaları seçeneklerini inceliyorduk. Doğa İçerisinde bir villa olsun istediğimiz için Villa Lilyum’u tercih ettik. Çok güzel bir balayı oldu bizim için, Villa beklediğimiz den güzeldi, kaldığımız süre zarfı içerisinde herhangi bir problemle karşılaşmadık. Korunaklı havuzu gayet keyifliydi odaları ve eşyaları yeniydi, İhtiyacımızın olabileceği çoğu ürün villada mevcuttu.

Güvenlik Kodu