Villa Lisa

Villa Lisa


We wanted to rent a Villa for Vacation. We made a reservation for Villa Lisa, one of the Conservative Villa options, through the Tatil Ne Kolay website. This process happened very quickly. We had a very enjoyable holiday with our large family in our Detached Villa. It also gave us the freedom to go to the center when we wanted to be close to the center of Kalkan in terms of location.

Als konservative Familie wollten wir einen Villa-Urlaub machen. Aber wir dachten, wir würden keine passende Villa für uns finden. Als wir uns die Optionen für konservative Villenvermietungen angesehen haben, waren wir überrascht, wie viele Optionen es gibt. Da es sich um eine Villa in Meeresnähe handelt, bietet sie die Freiheit, ans Meer zu gehen, wann immer Sie wollen. Der Meerblick verschönerte jeden Abend und Morgen unsere Esstische. Wir haben uns in der Villa nie gelangweilt, dank Tischtennis und Billard ist es zu einer Aktivität geworden, um Kinder zu unterhalten.

Yakın arkadaşlarımla geldiğimiz deniz manzaralı villa Lisa dan çok memnun kaldık villanın temizliği, eşyaların yeniliği dört dörtlüktü villamız merkezi bir konumdaydı hemen her şeyi temin edebildik aynı zaman da denize de yakın plajlara da gidebildik aslında özel havuzda manzaraya karşı yüzmek daha güzeldi ama buraya kadar gelmişken denize gitmemek olmazdı.

3 çift olarak gittiğimiz villada çok eğlendik. Bilardo, masa tenisi, tavla imkanı bulunan villada oyunlar oynayarak çok güzel vakitler geçirdik. Korunaklı havuzlu villada yüzmek, yabancı gözlerden uzak olmak ayrıcalıktı ve bizde kendimizi çok ayrıcalıklı hissettik. Lüks villanın her detayını çok sevdik. Her odası çok geniş, çok konforlu ve aydınlıktı. Deniz manzarasına karşı yediğimiz yemekler içtiğimiz bol köpüklü keyif kahveleri çok keyif verdi. Kafa dağıttığımız, stres attığımız bir tatil geçirdik çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Çocuklu arkadaşlarımızla gittiğimiz villa tatilini çok sevdik. Çocukla beraber tatil yapmadan biraz korktuk açıkçası ama villa Lisa sayesinde çok harika bir tatil geçirdik. Muhafazakar havuzlu villa olması sayesinde çok rahat bir şekilde yüzüp serinledik villanın özel havuzunda. Villanın bahçesinde bulunan çocuk parkı sayesinde arkadaşlarımızın çocuğuda çok eğlendi tatilde. Masa tenisi ve tavla imkanıda olan villada bizde oyunlar oynayarak çok eğlendik. Lüks villadan çok memnun kaldık bundan sonra hep çok daha rahat ettiğimiz villa tatili yapmaya karar verdik.

Güvenlik Kodu