Villa Love

Villa Love


Wir konnten lange keinen Urlaub mit meiner Frau machen, wir waren so überwältigt vom Arbeitsstress, dass wir uns für einen Villenurlaub entschieden haben und Patara Villa Love gemietet haben, wir hatten einen sehr schönen Urlaub, die Villa war genau richtig dafür Uns, der Pool und der Whirlpool waren mit allem angenehm, vielen Dank.

Bu seneki yaz tatilimizi sevgilimin doğum gününe ayarladım ve ona sürpriz yapmak için villa Love'yi kiraladık. Villaya geldiğimizde sevgilim villaya adeta bayıldı. Çok sevdi, çok mutlu oldu. Her detayını çok beğendik villanın. Özel havuzuna girerek serinlemek çok keyifliydi. Jakuzili villanın jakuzisini doldurarak yaptığımız köpük banyolarıyla ferahladık, rahatladık. Villada çok keyifli zamanlar geçirdik. Unutamayacağımız bir sürü anı biriktirdik. Her şey için çok teşekkür ederiz. Her şeyden çok memnun kaldık, herkese öneririz.

Balayı tatiline geldiğimiz tam bir aşk villası olan villa Love'da çok romantik bir tatil geçirdik. Bu yaşadığımız romantik tatilin tadı hala damağımızda. Muhafazakar havuzlu villanın havuzunda eşimle yüzmek harika bir deneyimdi. Sadece eşimle baş başa geçirdiğimiz tatil bize çok iyi geldi. Huzur bulduk, kafamızı dinledik villada. Eşim aslında otel tatili yapmak istiyordu ama iyiki beni dinledi iyiki villaya geldik. Jakuzili villanın jakuzisinde yaptığımız köpük banyolarıyla ferahladık. Her şey için teşekkür ederiz.

Sicherheitscode