Villa Lozano

Villa Lozano


Sevgilimle Balayı villalarını incelerken arkadaşlarımızın önerisi ile Villa Lozano’yu kiralama şansımız oldu bizi bütçe olarak zorlamadı ekonomik geldi gerçekten , Villayı çok beğendik temiz eşyalar yeni ve korunaklıydı rahat rahat sorunsuz özel bir tatil yaptık gelmek isteyenler muhakkak değerlendirmeli.

Antalya’dan Kaş Kalkan bölgesine tatil yapmak için gelmek istiyorduk. Daha öncesinde Kaş’a gelmiştik fakat Kalkan’ı hiç görmemiştik. Arkadaşlarımızın önerisi ile kalkan da Villa Kiralamak istedik. Villamızı kiraladık. Özel Havuzlu Villa Lozana’yı kiraladık. Aynı zamanda içerisinde jakuzi olması da çok güzel. Aynı zamanda Korunaklı Villa olmasından gönül rahatlığı ile havuza girebiliyorsunuz.

Ailecek konaklamak için Kaş Kalkan Villa seçenekleri üzerinden Villa Lozano’yu kiraladık. Eşim ve kızlarım kapalı olduğu için Korunaklı Havuzlu Villa olması tek tercihimizdi. Aynı zamanda Ucuz Villa olması sayesinde bütçemizi aşmadan güzel bir tatil geçirmiş olduk. Eğer şahsi aracınız ile gelecekseniz ve muhafazakar villa araştırıyorsanız kesinlikle tavsiye ederiz.

Güvenlik Kodu