Villa Marlon

Villa Marlonyakın arkadaşlarımla bu yıl kalkan da kiralık villa da kalmak istiyorduk modern ekonomik ve temiz bir villa arıyorduk villa tam istediğimiz gibi çıktı , özel havuzunun başında yaptığımız partiler unutulmayacak kadar güzel ve eğlenceliydi, Kalkan’a gelmek isteyenlere tavsiye ederiz.

Ailemle birlikte tatil için kiralık villa arayışındaydık. Villa sitelerini inceledikten sonra Muhafazakar villa olan villa Marlon’da konaklamaya karar verdik. Çocuklarımız bahçedeki oyun alanını görünce resmen mutluluktan havalara uçtular. Bize özel havuz da yüzdükten sonra bahçede eğlenceli oyunlar oynadılar. Çocuklarımız için havuz dışında ek eğlence seçeneklerinin olması, bina içinde tüm tatilimizi geçirmemize yardımcı oldu. Çocuklu aileler için dışarı çıkmadan tatil yapmamın örneği olmuş. Herkese tavsiye ederiz.

Eşim, 2 ve 5 yaşlarında çocuklarımla birlikte yazlık kiralık villada 1 haftalık bir tatil planlıyorduk. Fakat çocuklarımızın tatil boyunca bahçesinde özgürce koşabileceği muhafazakar villa istiyorduk. Bu noktada villa sitelerini araştırdık ve villa Marlon’u beğendik. Villa Marlon tam olarak çocuklarımız için en uygun villaydı. İçindeki çocuk parkı çocuklarımız sıkılmadan tüm tatil boyunca harika zamanlar geçirdiler. Havuzdan sonra oyun parkında oynadılar. Bahçesinde özgürce oyunlar oynadılar. Küçük çocukları olan ailelere kesinlikle tavsiye ederim.

Güvenlik Kodu