Villa Marmara

Villa Marmara


We decided to go on a Aegean tour with our crowded family. Since we stayed for a few days everywhere, I saw Korunaklı Villa Marmara while examining the villas in Dalyan on the way, our people liked it very much, the villa was also economical, I rented it right away. We had a nice holiday, and it was very good to cool off in the private pool on top of the road fatigue.

Wir waren sehr zufrieden mit der Villa Marmara, in die wir mit meiner Familie gekommen sind. Dank des konservativen Pools war es ein Urlaub, in dem wir bequem schwimmen konnten, wir haben es geliebt. Wir möchten sowohl Tatilnekolay.com als auch Herrn Nihat dafür danken, dass sie uns die Möglichkeit gegeben haben, einen wunderbaren Urlaub zu verbringen. Die Villa war sehr geräumig, sehr nützlich, wir waren sehr zufrieden. Dank der Anwesenheit vieler Gegenstände in der Küche haben wir köstliche Tische vorbereitet. Wir hatten einen ruhigen Urlaub in der Natur.

4 çift olarak villa tatili yapmak istedik isteğimize göre 8 kişilik villa bulamadık ve bizde geniş aileler için uygun olan Villa Marmara’yı kiraladık kocamandı zaten rahat ettik. İyi ki buraya gelmişiz. Korunaklı havuzlu villa olmasıyla da gönüllerimizde taht kurdu keyifli bir tatil yapmış olduk

Bahçesi oldukça yeşil ve ferahtı. Bir haftalık kafa dinlemek için gittiğim villada bu kadar güzel zaman geçirebileceğimi tahmin etmiyordum keşke biraz daha vaktim olsaydı. Tüm hizmetlerden memnun kaldım. Benim için en önemli şey kalacağım yerin temizliğidir. Burada iki günde bir bahçe ve havuz temizliği vardı. Ayrıca isteğimiz durumunda her gün de geliyorlardı. Bu benim için çok önemli bir ayrıntıydı.

Havuzu iki günde bir temizlemeleri hoşuma gitti. Gerçekten ilgili bir acenteydi. Havuzu oldukça genişti. Arkadaşlarımla kalabalık olarak geldiğimiz için oda sayısı ve yatak sayısı bize bu villayı tercih ettirdi. Fiyatları araştırdığım kadarıyla kiralık villalar arasında en iyisiydi. Mutfak da ihtiyaçlarımızı karşıladı. İstediğimiz her şey vardı. Çatal, kaşık, bardak, tava vs. aklınıza ne gelirse vardı. Ücretsiz wifi olması istediğimiz filmi izlememiz açısından çok iyi oldu. Emeğinize sağlık tatilnekolay çal

Güvenlik Kodu