Villa Mayıs

Villa Mayıs


Balayı tatilimiz için geldik korunaklı villa Mayısa keyifli bir balayı yaptık villanın jakuzisin de köpük banyoları özel havuzunda yüzüp bol bol güneşin tadını çıkarttığımız sessizlikte huzur bulduğumuz bir tatil yapmış olduk. Her şey için teşekkür ederiz.

Kiralık villa da ilk defa tatil yaptım o kadar memnun kaldım ki anlatamam çok güzeldi yazlık havasında ve ihtiyaç duyduğumuz her şey mevcuttu. Bahçesi o kadar güzeldi ki çiçeklere özenle bakılıyor. Deniz manzarası yoktu ancak yeşilliği bu eksiği fazlasıyla kapatıyordu ben çok memnun kaldım. Karadeniz deyim zannedecektim kendimi ancak güneş buna izin vermedi tavsiye ederim güzel bir tatil geçirdik.

Havuzu geniş ve temizdi ayrıca çocuk havuzu da vardı. Bahçesi çok güzeldi. Çardak ve hamakta çok zamanım geçti. Gece özellikle ışıklandırmayı açınca çok güzel oluyordu. Balkonu yeşilliğe bakıyor olması çok güzeldi. Gerçekten çok memnun kaldım. Bahçede arada mangal da yaptım. Yani satılık olsa alırım o kadar memnun kaldım bu villadan. Seneye tekrar bu villayı tercih edeceğim memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Güvenlik Kodu