Villa Metehan 1

Villa Metehan 1


Muğlada kiralık Villa aramamız sonucunda Metehan1’i kiraladık kalabalık arkadaş grubumuzla geldik biz ekonomik bi tatil oldu bizim için villanın eşyaları yeni ve güzel di, korunaklı havuzunda rahat rahat yüzdük havuzdan sıkıldığımız da denize çok yakın olduğu için denizi de kullanma imkanımız oldu mükemmel bir tatil yaptık.

Metehan 1, the villa we came to with our nuclear family, offered us a very nice holiday. We never left the villa for a week, but we were never bored. We enjoyed the bird sounds accompanied by the nature view. It was a very nice villa, we were very pleased. The children insisted on coming back next year, and we have already started to make plans for our next holiday. The pool of the villa with private pool is also very large and very nice, we liked it very much.

Metehan 1, die Villa, in die ich mit meiner Familie kam, war eine Villa, die meine Familie und mich sehr glücklich gemacht hat. Es war eine Freude, in der Villa mit geschütztem Pool, der von außen nicht einsehbar ist, vor fremden Blicken schwimmen zu können. Es war unvergesslich, die Aussicht auf die Villa mit Blick auf die Natur zu beobachten und Kaffee zu trinken, während man die Aussicht beobachtete. Unser Urlaub verlief reibungslos, perfekt, wir waren sehr zufrieden. Vielen Dank für alles, wir waren sehr zufrieden mit Tatil Ne Kolay, sie waren sehr interessiert.

Kuzenlerimiz ile birlikte Korunaklı Havuzlu Villa da tatil yapmak istiyorduk. Hepimiz de Muğla’da tatil yapmak istediğimiz için Marmaris’te Kiralık Villa seçeneklerini araştırdık. Kalabalık bir grup olarak geleceğimiz için hepimiz bu tatilin hayalini kuruyordu. Tatilimiz de tam tahmin ettiğimiz gibi geçti. Müstakil Villa olması da bizim için ekstra güzel oldu. Çılgınlar gibi eğlenebildik.

Eşimle ve çocuğumla birlikte Muğla Fethiye Kiralık Villa da okul öncesi tatil yapmak istiyorduk. Daha öncesi Kalkan Tatili yapmıştık. Öneriler üzerine bu sefer Muğla da tatil yapmak istedik. Villa Sitelerini araştırdıktan sonra Villa Metehan 1 de tatilimizi geçirmeye karar verdik. Binamız tam istediğimiz gibiydi. Çok güzel bir tatil geçirdik. Ailecek gönül rahatlığı gelebileceğiniz bir villa. Tavsiye ederiz.

Güvenlik Kodu