Villa Molly 1

Villa Molly 1


Unsere Cousins, Onkel und wir als Familie suchten nach einer Tagesmiete, um eine große Menschenmenge unterzubringen. Da meine Cousins ​​​​klein sind, war es unsere oberste Priorität, eine Villa mit privatem Pool und Kinderbecken zu haben. Nachdem wir die Optionen gefiltert hatten, entschieden wir uns für Villa Molly 1 mit Meerblick. Wir hatten einen sehr schönen Familienurlaub. Wir empfehlen es allen.


Doğanın içinde sessiz kaliteli bir tatil yapmak için ideal bir tercih. Özellikle kafa dinlemek hayattan ve işten uzaklaşıp kendinizi ödüllendirmek için biçilmiş kaftan. Korunaklı havuzu deniz manzarası her şey muazzamdı teşekkürler.


Deniz manzaralı villamız da huzur dolu bir tatil yaptık, villamız fotoğraflarla aynıydı içimiz rahat etti gittiğimizde villanın eşyalarının modern ve lüks olması ise rahat etmemizi sağladı özel havuzunda denize karşı yüzme keyfi ise bambaşkaydı.

Üç aile olarak kiraladığımız villada her şey istediğimiz gibi oldu. İlk başta villanın temizliğinden ve bakımından memnun kaldık. Havuzun olması gündüzlerimizin çok neşeli ve eğlenceli geçmesini sağladı. Deniz manzaralı villada sabah kahvaltılarını ve akşam yemeklerini havuz başında manzaraya karşı yapmak çok güzeldi. Akşam yemekten sonra bol bol Kalkan'ı gezdik. Bir gün tekne kiralayarak eşsiz güzellikteki koyları gezdik. Hepimiz bu tatilden ve villadan çok memnun kaldık. Belki ileriki zamanlarda gene böyle bir tatili tekrarlarız.

Ailece kalabalık bir şekilde geldiğimiz villa tatili Kalkan bölgesindeydi. Villa bakımlı ve temiz olarak teslim edildi. Hepimiz villanın temiz ve bakımlı olmasından memnun kaldık. Ailece havuz başında kahvaltı yaptık. Akşam yemeklerini gün batımında havuzun başında deniz manzaralı villanın manzarasına karşı yapmak anlatılacak gibi değil. Sonsuzluk havuzunda bol bol selfi çektik.Ayrıca özel havuzun ve denizin keyfini çıkarttık. Ailece yaptığımız bu tatil hepimize çok iyi geldi. Önümüzdeki yıllarda öyle bir tatili ailece tekrarlamak isterim. Aileniz büyük ise böyle bir tatil yaşayın derim.

Güvenlik Kodu