Villa Moon

Villa Moon


This year, we chose the Patara region to have a girl-on-girl holiday with our friends because we wanted a place close to both Kalkan and Fethiye. Then we rented the sheltered villa Moon, it didn't push us too hard in terms of budget. It was an economical villa, every detail of the villa was very beautiful, especially the stone-built furniture. It was new and very clean, we drank our champagne in the jacuzzi, we took a lot of photos in the villa, it was a very enjoyable holiday, we recommend it to those who want to come.

Eşim ile birlikte balayımızı Kalkanda Kiralık Villada geçirmek istiyorduk. Kalkan Tatil sitelerinden birinden Villa Moon’u kiraladık. Tatildeki ilk günümüzden son günümüze kadar çok güzel bir tatil geçirdik. Villamızın dışının taştan olması da inanılmaz bir atmosfer oluşturdu. Ayrıca villamızın 4 Kişilik Villa olması da aileler için güzel bir seçenek oluşturuyor. Eşimde bende tavsiye ederiz.

Kız kardeşim ve ben sevgililerimizle birlikte tatil yapabilmek için En Güzel Havuzlu Villaları araştırmaya başladık. Önceliğimiz Denize Yakın Kiralık Villalardan yanaydı. Erkek arkadaşımın önerisi ile Patara bölgesinde bulunan Korunaklı Villa Moon’u kiraladık. Denize Yakın Villa olması sayesinde de istediğimiz zaman Patara Plajına gidebildik. Tatilimizi çok eğlenceli bir şekilde tamamladık. Ailecek gitmeyi düşünen arkadaşlar için de çok uygun bir seçenek herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz.

Güvenlik Kodu