Villa Morel

Villa Morel


Nach unserem arbeitsreichen Termin mit meiner Frau machten wir einen Villenurlaub. Wir mieteten unter den günstigen Villenoptionen eine Flitterwochenvilla, die für Paare wie wir geeignet war. Wir waren sehr zufrieden mit dem Preis und der Leistung. Wir waren sehr zufrieden mit dem Privaten Pool, Whirlpool, die Möbel neu und sauber.Wir kommen gerne nächstes Jahr wieder in unseren Urlaub.


Yakın arkadaşlarımla kız kıza tatil yapalım dedik korunaklı ve özel bir villa da kalmak istiyorduk jakuzili villa Morel’i kiraladık çok güzel bir tatil yaptık terasta jakuzi de rahatlamak sıcaktan bunaldığımızda özel havuz da serinlemek çok güzeldi.

Balayımız için geldik Korunaklı Villa Morel’e mükemmel bir doğanın içinde huzur dolu güzel bir balayı yaptık sessizliğin içinde özel havuzun tadını çıkartmak çok keyifliydi her şey için teşekkürler memnun ayrıldık.

Pandemi sebebiyle hepimiz çok daha titiz olduğumuzdan otel tatili değil de bu sene villa tatili yapmaya karar verdik ve ailece Kalkanda kiralık villa olan Villa Morel'e geldik. Eşim yoldayken ben villayı temizler dezenfekte ederim öyle tatilimize başlarız diyordu ama villamız zaten bize tertemiz ve dezenfekte edilmiş bir şekilde teslim edilince eşiminde içi çok rahat etti. Ailemle baş başa huzur dolu bir tatil yapma imkanı sunan Villa Morel'e ve Tatil Ne Kolay ekibine çok teşekkür ederiz.

Kaşta kiralık villa olan Villa Morel'e ailemle geldim. Ve ailemle burada çok iyi bir tatil geçirdik.Muhafazakar havuzlu villanın havuzunda eşim tesettürlü olduğundan çok rahat bir şekilde yüzdü, rahat bir şekilde tatil yaptı. O rahat olduğu için ben daha da rahattım. Jakuzili villanın jakuzisinde de köpük banyoları yapıp rahatlama fırsatımız oldu. Ferah, aydınlık, geniş odaları bulunan villadan çok memnun kaldık. Tatil Ne Kolay ekibine çok teşekkür ediyor ve villa Morel'i herkese tavsiye ediyorum.

Güvenlik Kodu