Villa Nature Patara

Villa Nature PataraAnnemle beraber bu yıl Kaş ta kiralık Villa da tatil yapmak istedik daha önce çünkü Bodrum ve Fethiye seçeneklerini değerlendirmiştik Kaş Patarayı çok beğendim villamıza ise söyleyecek kötü bir sözüm yok özel havuzu, jakuzisi doğanın içinde sessiz sakin oluşu bize Kaş’ı ayrıca beğenmemize ve mutlu ayrılmamıza sebep oldu teşekkürler her şey için.

Sevgilimle uzun araştırmalarımız sonucun da Korunaklı Villa Nature Patara’yı bulduk ve kiraladık 2 kişilik bir villa balayı için geleceklere de tavsiye ederiz jakuzisin de köpük banyoları yaptığımız korunaklı havuzun da anın tadını çıkartıp çokça yüzdüğümüz harika bir tatil oldu.

Sadelik, lüks, konfor ne istersem villada mevcuttu insanlardan uzakta hem doğanın içinde sessiz sakin bir tatil yaptım hem de konforum yerindeydi. Açıkçası kalabalığı hiç sevmem. Villa da oldukça sade ama güzel mobilyalar tercih edilmişti. Jakuzi sorunsuz çalışıyordu bir ara televizyona bi şeyler oldu ama o da çok sürmeden düzeldi. Ben memnun kaldım size de tavsiye ederim.

Güvenlik Kodu