Villa Nirvana

Villa Nirvana


Wir liebten die Villa Nirvana, in die wir mit unserer großen Gruppe von Freunden kamen. Es war ein Urlaub, wo wir zusammen Spaß haben konnten. Es war eine lustige Villa, in der wir in ihrem privaten Pool schwimmen und Spiele spielen. Dank der Villa in Meeresnähe hatten wir die Möglichkeit, ans Meer zu gehen und uns im Meer zu entspannen und abzukühlen. Wir liebten die Villa Nirvana, eine sehr saubere, sehr nützliche Villa. Wir fühlten uns wie zu Hause. Wir fühlten uns sogar seltsam, als wir nach Hause kamen. Wir wollen in diese Villa zurückkommen. Vielen Dank für alles.

We had a very nice holiday in the villa Nirvana, which we prefer because it is a villa close to the sea. Thanks to the equipped kitchen with all the tools and equipment we need during the holiday, we set up delicious tables. We got tired of the heat and cooled off in the private pool and swam to the fullest. We found peace by having pleasant conversations against the view in the villa with nature view.

Amcamlar bizim aile derken 8 kişilik villa aramaya başladık ve Korunaklı Villa Nirvana’2yı bulduk villadan çok memnun kaldık hepimiz rahat ettik kocaman ve genişti, villanın içi de gayet temiz ve kullanışlıydı villanın deniz manzarası ise mest olmamızı sağladı özel havuzda yüzerken manzarayı izlemek çok keyifliydi.

Gerçekten muhteşem bir yer. 10 gün kaldığımız villada 4 aile kaldık çok memnun kaldık. Böyle bir yerle tanışmamıza vesile olan Tatil Ne Kolay'a da çok teşekkür ederim. Muhteşem bir doğa. Yeşillik, mavi deniz, villa keyfi, bol oksijen hepsini bir arada bulabileceğiniz bir yer. Kesinlikle tavsiye ederim. tatili en ince ayrıntılarına kadar hissediyorsunuz istediğimiz zaman denize girebildiğimiz istediğimizde havuzda güzel saatler geçirebildiğimiz muhteşem bir villa. Muhafazakar kiralık villa oluşuyla hepimiz çok rahat ettik. Kalabalıklardan uzakta sessiz huzur dolu bir tatil geçirdik.

Villaya gelene kadar çok tereddütlerim vardı doğru bir seçim yaptık mı diye. Genelde fotoğraflarda böyle görünen yerler gittiğinizde temizlik açısından da hüsranla sonuçlanabiliyor. Villayı gördükten sonra ne kadar iyi bir seçim yaptığımızı anladım. Fazlasıyla temiz beyaz çarşaflarında bile tereddüt etmeden uyuyabilirsiniz.Muhafazakar villada tatil yapmak istiyorsanız bu villa tam da size göre.Deniz manzarasıyla havuzunda saatlerin nasıl geçtiğini fark edemiyor insan Aklınıza gelebilecek her türlü detay düşünülmüş sadece kıyafetlerinizi alın ve gidin. Fotoğraflardakinden daha güzel diyebilirim. Tek kötü yanı zamanın burda çok çabuk geçiyor olması...

Güvenlik Kodu