Villa North

Villa North


Villayı kiraladığımız ilk günden itibaren iletişim çok güzeldi. Villaya gittiğimizde villanın içi hem çok temiz hem de her şey yeterli kadar vardı. Özel Havuzu konusunda içiniz rahat olabilir her gün temizleniyor. Havuz çok derin değil lakin ideal derinlikte ( ben gibi sudan korkup ayağının değmesinin isteyen var ise diye söyleyeyim dedim ) 4 kişilik tatil düşünenler için gönül rahatlığıyla önerebileceğim yerlerden biri deniz manzarasına ayrıca bayılacaksınız.

Bu virüs ortamında izole bir tatil yapmak için Kalkan bölgesinde bir villa kiraladık. Korunaklı havuzlu villa gözlerden uzak rahatsız olmadan eşim ve kızlarımın tatil yapmasını sağladı. Ayrıca bu ortamda villanın temizliği ve hijyen çok güzeldi. havuzdan çok memnun kaldık. Otel kalabalıklığından uzak virüs bulaşmasından uzak kalmak ayrıca çok güzeldi. Kalkan bölgesi tatil için çok güzel bölge fırsat bulunca denizede gittik ve çok memnun kaldık. Villanın bahçesi havuzu ve havuz başında yaptığımız kahvaltı ve yemeklerin keyfi çok güzeldi. Benim gibi kalabalıktan hoşlanmayan ve sakin bir tatil yapmak isteyenler için çok güzel bir tatil şekl

Eşim ve iki kızımla beraber geçirdiğimiz 1 haftalık villa tatilimiz tam anlamıyla mükemmeldi. Virüs ortamında bize ilaç gibi geldi. Muhafazakar havuzlu villa olması sayesinde tesettürlü olan eşimin rahat bir tatil yapmasını sağladı. İlk defa bende rahat bir tatil yaptım çünkü çocuklar hep gözümün önünde olduğundan sağa sola onların peşinden koşuşturmak zorunda kalmadım. Eşimde etrafta kimse olmadığından güzel bir tatil ve dinlenme imkanı oldu. Bizim gibi muhafazakâr aileler için villa tatili en güzeli. Özellikle Kalkan bölgesi tatil için çok güzel bir yer. Arkadaşlar hepinize tavsiye ederim.

Güvenlik Kodu