Villa Noya

Villa Noya


We left Villa Noya with an incredible pleasure, we had a perfect honeymoon, the sea view, the beauty of the beach, the fact that it is a central villa, the private pool is cleaned every day, so we can swim comfortably, and the villa is so luxurious and beautiful. Thank you very much for everything. .

Wir hatten einen sehr angenehmen und sehr schönen Urlaub mit meiner Frau in der Villa Noya. Wir haben Schaumbäder im Whirlpool genommen, wir sind im privaten Pool mit Meerblick geschwommen, das Essen, das wir abends am Pool bei Sonnenuntergang gegessen haben, war großartig. Wir hatten einen sehr schönen Urlaub mit meiner Frau. Wir möchten uns auch bei Frau Meltem für ihr Interesse und ihre Unterstützung während des gesamten Prozesses bedanken.


En yakın arkadaşımla geldiğimiz villa Noya’da arkadaşımla kafamızı dağıttığımız güzel bir tatil yapmış olduk, çok güzel bir tatil geçirdik. Deniz manzaralı villanın manzarasına karşı oturup manzaraya karşı yemekler yemek arkadaşımla vakit geçirmek gerçekten bana çok iyi geldi. Özel havuzlu villanın havuzunda yüzmek, güneşlenmek harikaydı. Biz villadan çok memnun kaldık arkadaşımla unutamayacağımız bir tatil geçirdik. Harika anılar biriktirdik bir sürü güzel fotoğraf çekildik.

Sevgilimle geldiğimiz villa Noya'da çok güzel bir tatil geçirdik. Villa Noya bize harika bir tatil imkanı sundu. Deniz manzaralı villada manzaraya karşı biralarımızı, şaraplarımızı yudumlamak ayrıcalıklı hissettirdi. Denize yakın villa olması sayesinde denize gidip plajları deneyimleme fırsatı da bulduk. Jakuzili villanın jakuzisinde rahatladık. Çok güzel bir tatil geçirdik. Harika bir tatil geçirdik. Bize böyle güzel bir tatil sunduğunuz için teşekkür ederiz. Kafa dağıtıp iş stresimizi attık bize çok iyi geldi.

Balayımızı geçirdiğimiz villa Noya bize harika bir balayı tatili sundu. Tüm düğün stresinden, yeni ev kurma telaşından kurtulduk bu villa sayesinde. Lüks bir villaydı villayı çok sevdik, çok beğendik. Deniz manzaralı villada manzaraya karşı oturup kahvelerimizi yudumlarken eşimle keyifli sohbetler etmek çok iyi geldi. Ayrıca manzaraya karşı konulmuş özel havuzda sadece eşimle beraber yüzmek çok güzeldi. Bizim için harika bir tatil oldu. Çok memnun kaldık lüks villadan. Seneye tekrar gelmek için planlar yapmaya başladık.

Güvenlik Kodu