Villa Orkide

Villa Orkide


Als große Familie mit meinen Cousins ​​wollten wir dieses Mal für unseren Urlaub in einer Mietvilla in Kalkan Urlaub machen. Wir waren schon einmal in der Fethiye Pool Villa, aber wir waren noch nie in Kalkan. Wir haben die Villa Orkide mit privatem Pool gemietet und wir hatten eine tolle Zeit zusammen. Die Villa hat uns sehr gut gefallen. Wir empfehlen es wirklich jedem

As 2 close couples, we wanted to spend a holiday in Kaş Pool Villa with our friends. We rented Sea View Villa Orkide. The new and clean furnishings of our villa made us feel comfortable. In short, we had a lot of fun in our villa. Friends who are looking for a Villa with a Sheltered Pool can also choose it.


Kalabalık ailemle geldik Villanın Mutfağı, odaları çok genişti. Villanın temizliği güzel yapılmıştı. Her odada ebeveyn banyo olması ve klima olması da oldukça güzeldi. Bahçede barbekü imkânı da vardı. Deniz manzarası ve özel havuzu Güzel bir tatil geçirmemizi sağladı her şey için teşekkürler.

Kardeşlerimle beraber virüs ortamından, kalabalıktan uzak olarak tatil yapmak için villa kiraladık. Villa beklediğimizden çok daha güzel ve temizdi. Kardeşlerimle özel havuzlu villanın havuzunda çok eğlendik bol bol şakalaştık. Tekne kiralayarak etraftaki koyları gezdik denize girdik. Denizi ayrıca çok güzel ve temizdi. Akşamları yemekten sonra dışarı çıktık ve geceleri bir yerlere takıldık. Kalkan'ı çok beğendik. Villa Orkide'de geçirdiğimiz tatildende çok memnun kaldık. Hiç kimseden çekinmeden gönlümüzce harika bir tatil geçirdik.

Ailece geldiğimiz kalkandaki villa tatili aksilikle başladı fakat güzel bitti. Villaya yerleşirken elektriklerin olmadığını fark ettik. Firmayı arayınca arkadaşlar hızlıca müdahale ederek maduriyetimizi giderdiler. Hep beraber özel havuzun keyfini yaşadık. Ayrıca havuz ailece yemeklerimize eşlik etti. Havuz başında yaptığımız kahvaltı ve akşam yemekleri çok güzeldi. Kaldığımız süre zarfında bir kaç kere deniz keyfi için etrafta bulunan koylara gittik. Doğası, tarihi ve denizi gerçekten tek kelime ile muhteşemdi. Böyle güzel bir tatil yaptığımız için çok mutluyum.

Güvenlik Kodu