Villa Palm 2

Villa Palm 2


Çocuğumuz için havuzlu villa araştırması yaptık ve villa Palm 2’yi bulduk. İyi ki bu villayı seçmişiz dedik. Villanın odaları, geniş havuzu sayesinde çok güzel bir tatil geçirdik. Çocuğumuz da tüm gün havuz da oynayarak çok eğlendi. Havuzdan zor çıkarttık resmen. Merkezi bir villa olması ise her şeye çabuk ulaşabilmemizi sağladı. villa gerçekten çok güzeldi, sizde bizim gibi keyifli bir tatil geçirmek isterseniz Patara bölgesinde ki villa Palm 2’ye gelin derim.

Kiralık villa Patara'da Villa Palm 2’ye geldik ve burada 2 hafta geçirdik. özel havuzlu villanın havuzu dışarıdan görünmeyecek şekilde yapılmış korunaklı havuzlu villaydı. Bu detayı çok sevdik. Havuzdan çıkınca şezlonglarda güneşlenirken buz gibi içeceklerimizi içtik. Havuz başında bulunan masada enfes sofralar kurup yemekler yedik, keyifli sohbetler ettik.

Havuzlu Villa Kiralama yapıp 7 günlük bir tatil kaçamağı yapmak istiyorduk eşimle. Doğa Manzaralı Villamızı kiraladıktan sonra güzel bir tatil geçirdik. Eşimin işinden dolayı uzun süredir böyle bir tatil yapamamıştık. İkimize de bu tatil çok iyi geldi. 4 Kişilik Villa araştıran arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

Güvenlik Kodu