Villa Parov

Villa Parov


Arkadaşlarımızla geldiğimiz villada çok keyifli bir tatil geçirdik. Kız kıza gecelik partileri
kahkahaların hava da uçtuğu sabaha kadar oturduğumuz, stres attığımız bir tatildi. Korunaklı
havuzun da , doğa manzarasına karşı yüzmek çok keyifliydi .Arkadaşlarımla bir sürü unutulmaz anı biriktirdik. Tavsiye ederiz.

Pandemi döneminde izole bir tatil yapmak adına villa Parov'a geldik. Villayı çok sevdik. Özel havuzunda yüzmek çok keyifliydi. Villanın sadece bize ait olması, havuzunda bize özel olması büyük bir ayrıcalıktı. Bugüne kadar yaptığımız otel tatillerine pişman olduk keşke daha önceden keşfetseydik villa tatillerini dedik. Ama artık deneyimimiz olduğu için asla otellere para yedirmeyeceğiz. Biz çok memnun kaldık her şey için teşekkür ederiz. Herkese de tavsiye ederiz. Sizde böyle bir deneyim kazanmalısınız.

Eşim ve bebeğimle gittiğimiz villa Parov bebeğimin çok gülüp çok eğlendiği bir tatil oldu. Bebeğimizi böyle mutlu görmek ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı gösterdi bize. Korunaklı havuzlu villanın havuzunda sadece ailemle baş başa olmak baş başa yüzüp oyunlar oynamak çok eğlenceliydi. Eşimle enfes sofralar kurduk çocuğu uyutup yemeklerimizi yedik keyif yaptık. Kafa dinledik. Ruhumuzu dinlendirdik. Çok iyi oldu sinir, stresimizi attık. Her şey için çok teşekkür ederiz, çok memnun kaldık.

Sicherheitscode