Villa Post

Villa Post


We decided to rent a villa instead of a hotel this time for the holiday we take every year with my cousins. We did the research of Villa Rental with Pool. Then we looked at the photos of Villa Post and we rented our villa thinking it was a great villa suitable for us, it was exactly the same as the photos, it had a perfect sea view, it was central and close to the sea, so we swam in the sea whenever we wanted and it was easy to reach the market if we were missing something. Thank you very much, we had a pleasant holiday.

Als 3 Familien wollten wir im Zentrum von Kakan Urlaub machen. Nachdem wir die Optionen für Villen mit Meerblick geprüft hatten, mieteten wir unsere geschützte Villa. Wir hatten genau den Urlaub, den wir wollten. Wir haben alle zufrieden die Villa verlassen.

Villa Post ailemle birlikte gittiğim mükemmel bir villaydı. Özel havuzun serin sularında ferahlarken deniz manzarasını izlemek çok güzeldi, Mutfağın ferah olmasıyla birlikte şahane sofralar hazırlayıp yemekler yedik. Villa Post denize ve restoran, marketlere yakın olmasıyla oldukça her şey daha kolaydı. İnsanın kendisini özel hissettiği güzel bir villa. Tavsiye ederiz.

Geniş aile olarak geldiğimiz bu villa tatili hepimize çok memnun bıraktı. Otel karmaşasından uzak bir hafta boyunca tüm aile bir arada olmak her şeyi beraber yapmak gerçekten çok güzeldi. Baş başa olduğumuz yabancı kimselerin olmadığı bir tatil bize çok huzur verdi. Sevdiklerimle beraber enfes sofralar eşliğinde koyu sohbetler edebilmek, kafa dağıtmak her şeye bedeldi. Denize yakın villa olması ekstra iyiydi her istediğimizde denize gidebildik çünkü. Villa genel anlamda temizdi çok beğendik. Tatil Ne Kolay firmasına çok teşekkür ediyorum ve herkese öneriyorum.

Kalkan'da villada ailece geçirdiğimiz tatil boyunca villadan ve konumdan çok memnun kaldık. Denize yakın villa olduğundan istediğimizde denize yürüyerek gidebildik. Çocuklarım bu tatilden memnun kaldılar şimdiden önümüzdeki yılın planını yapmaya başladılar. Havuz başında sohbet etmek çok güzeldi. Ucuz kiralık villa arayışındaydık ve Villa Post cebimize uygundu tatilimiz çok ekonomik oldu. Gelecek yıl tekrar villa kiralamak istiyoruz. Ailece biz Kalkan'ı ve villa kiralayarak tatil yapmayı sevdik. Herkese en azından bir kere denemelerini tavsiye ediyorum.

Güvenlik Kodu