Villa Rest House

Villa Rest House


Kalkan Rental Villa Anfang August habe ich mit meiner Frau das Villa Rest House gemietet. Unser Urlaub war sehr angenehm, die Villa war zu groß, für uns hat es gereicht, die Möbel sind neu, die Klimaanlage funktioniert einwandfrei, der private Pool ist geschützt und optisch so schön, außerdem empfehlen wir es denen, die es sind auf der Suche nach einer Villa zur Miete im schönen Kalkan.

We rented Antalya Rental Villa Rest House during our holiday with my family. As a result of our long researches, having a children's pool for children allowed us to both swim comfortably and have fun. When we got bored of the pool, we played table tennis and foosball with the children. It was a smooth and enjoyable holiday for us.

İki aile tatil yapmak için Korunaklı villamızı kiraladık ikimizde çok memnun kaldık. Yatak odası ve yatak konusunda yer sorunu yaşamadık. Her odasında ebeveyn banyosu vardı . İki aile hatta üç aile bile tatil yapabilir. Abartmıyorum bu konuda gerçekten geldiğinizde göreceksiniz. Acente çalışanları kibar ve anlayışlı insanlar eksik bir şey olduğunda hemen yardımcı oluyorlar. Villa Doğa içerisinde sessizliğin tadını çıkartıyorsunuz her şey için teşekkür ederiz.

Güvenlik Kodu