Villa Ripple Bungalov

Villa Ripple BungalovOğlumla beraber villa tatili yapmak istiyorduk. Uzun zamandır vardı bu planımız. Korunaklı havuzlu villa arıyorduk, Villa Sitelerini inceledikten sonra bize en uygun olan bu villayı kiralamaya karar verdik Tam olarak beklentilerimizi karşılayan bir villa oldu. Oğlum tüm gün bahçede oynadı ben özel havuzun da çokça yüzdüm keyifliydi, merkezi bi villa olması da çok iyi oldu eksiklerimizi hemen halledebildik, Bundan sonra tekrar Fethiye de kiralık villa bakarsak yine bu villayı kiralama yapacağız.


Eşimle balayı için Fethiye’ye gitmek istedik ama otel de kalmak istemiyorduk oteller hem pahalı hem de çok kalabalık oluyor biz daha özel bir balayı olsun istedik ve burayı tercih etiik özel havuzun da rahat rahat yüzdük korunaklıydı kimse bizi dışardan görmedi, ekonomik villa olması da bizim için çok güzel oldu yemek ve içecekler için extra para harcamış olduk çok güzeldi her şey seneye de Antalya kiralık villaları değerlendireceğiz.

Sevgilimle tatile çıkmaya karar verdik ilk kez villa tatili yapacaktık villa Ripple Bungalov’u bulduk tesadüfen ekonomik, korunaklı, doğa içerisin de ve 5 gün müsaitliği olan villa seçenekleri arasında en mantıklı seçenek bizim için buydu tekrar Fethiye’ye gelirsek bu villayı kiralarız çok memnun kaldık.

Güvenlik Kodu