Villa Rose 3

Villa Rose 3


Balayı için tercih ettik, öncelikle ev sahibi bilal beye ilgileri alakaları için teşekkür ediyoruz çok kıymetli insanlar. Villa çok güzel tertemizdi bahçesi çok güzel Özel havuzu çok iyiydi. Merkeze araç ile 15 dakika sürüyor. Kendinizi evinizde hissetmek istiyorsanız kesinlikle Deniz manzaralı villa Rose 3’de kalmalısınız biz çok memnun ayrıldık.

Huzur dolu rahat keyifli tatilimiz için Villa Rose'3 secmiştik.İnternetten fotoğraflarına baktık her şeyi vardı açık ve kapalı havuz bahce manzara...Fotoğraflardaki gibi çıkmazsa diye düşünmüştük açıkçası ama her şeyiyle birebir aynıydı hatta görünenden daha güzeldi desek yalan olmaz.Jakuzili villanın jakuzisinde köpük banyoları paha biçilemezdi.Rahat etmemiz adına birçok şey düşünülmüştü.Temizlik olarak da çok iyiydi.Manzarasına gelince doğanın içinde mis gibi havası deniz manzarası.Düşündüğümüzden çok daha fazlasıyla karşılaştık yani.Biz çok memnun kaldık.Teşekkürler yetkililerine ilgileri ve özenleri için.

Korunaklı balayı villalarından olan villa Rose 3'e Mayıs ayında balayı tatili için geldik ve o kadar yorgunluğun ardından harika geldi. Isıtmalı kapalı havuzu sayesinde serin havada bile harika bir tatil geçirdik.Kesinlikle otellerde rezil olmaya gerek yok. Evde eksik hiç bir şey yok. Her şey mükemmeldi. Çevrede sizi rahatsız edecek en ufak bir etken yok. Doğası manzarası ve güzelliğiyle kesinlikle bundan sonra ki ilk tercihlerimiz arasında olan bir yer. Her açıdan rahat hareket edebilmek isteyen herkese tavsiye ederim.

Güvenlik Kodu