Villa Rose 5

Villa Rose 5Villa gerçekten çok güzeldi. Eşimle çok beğendik. Çocuğum içinde park yatağı da olması çok güzel oldu. Normal şartlar da 5 kişi çok rahat kalabilir. Villanın deniz manzarsı özel havuzunun bu kadar temiz olması ve korunaklı bir villa olması sayesinde çok rahat ettik. Ayrıca villa sahibine de çok teşekkür ederiz. İlgi ve alakaları çok iyi güler yüzlüler o yüzden de çok teşekkür ederiz. Tekrardan tatil planlaması yapar mısınız diye sorarsanız evet hiç düşünmeden tatil planlaması yaparım.

Wir beschlossen, mit meiner Frau und meinen Kindern in den Urlaub zu fahren. Dafür haben wir die Optionen für Rental Villas in Kalkan geprüft. Wir hatten viele Optionen, da wir nicht viele Prioritäten hatten. Später, als meine Frau in der Villa in der Nähe des Zentrums bleiben wollte, schränkte sie die Optionen ein. Nachdem wir unseren Kindern die Optionen gezeigt hatten, mochten sie die Villa mit geschütztem Pool. Wir hatten einen angenehmen Urlaub.

Balayı tatilimiz için deniz manzaralı korunaklı villa seçeneklerini araştırdıktan Sonra Villa Rose 5 en çok beğendiğimiz oldu ve kiraladık hemen villa da her şey düşünülmüş gayet lüks’tü doyamadığımız bir balayı yaptık çok teşekkürler.

Güvenlik Kodu