Villa Safir

Villa Safir


Güzel bir tatil yaptık villa sahibine ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ederiz eşim ve ben villayı çok beğendik korunaklı bir villaydı rahatsız edilmedik, özel havuzunda tüm gün yüzdük, jakuzi de köpük banyoları yapmak çok keyifliydi teşekkür ediyoruz.

Gleich nach der Hochzeit haben wir unsere Villa mit Blick in die Natur gemietet, die unseren Freunden sehr gut gefallen hat und uns sehr gut gefallen hat. Es ist eine schöne Option für diejenigen, die einen privaten Urlaub für zwei Personen verbringen möchten. Der Pool ist wunderschön und geschützt.Wir hatten eine sehr angenehme Hochzeitsreise.

Erkek arkadaşımla Muhafazakar bir Villa da tatil yapmak istiyorduk ve 5 günlük Villa Safir’i kiraladık fotoğraflarla birebir aynı aklınız da soru işareti olmasın, ekonomikti aynı zaman da bu sayede villaya harcayacağımız parayı Kalkan’ı gezmekte kullandık, havuz geniş ve villaya aitti dışarıdan otellerde olduğu gibi ortak kullanım yoktu.

Kız kıza geldiğimiz Villa Safir'de çok eğlendik. Ucuz kiralık villa arayışımız villa Safir sayesinde ekonomik bir tatil geçirdik aynı zamanda. Villanın bahçesinde kız kıza yaptığımız sohbetlerin dibine vurduk.İstemediğimiz bakışlardan uzakta en yakın arkadaşımla harika bir tatil geçirdik. Özel havuzlu villanın havuzunda kız kıza yüzüp kız kıza eğlenebilme fırsatı bulduk. Çok harika bir tatil yaptık, sizlere de bu villayı öneririm. 2 kişilik villaya bizim gibi en yakın arkadaşınız veya sevdiğinizle gelip harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Antalya kiralık villası villa Safir ucuz kiralık villalar arasındaydı.Sevgilimle çok güzel bir tatil geçirdik villa Safir'de.Villanın koskocaman bir bahçesi vardı, bahçede temiz havayı bol bol içimize çekmek, kafa dağıtmak çok güzeldi.Korunaklı havuzlu villa olması bize çok daha rahat bir tatil imkanı sundu. Jakuzili villanın da jakuzisinde de çok güzel dakikalar geçirdik. Arabayla geldiğimizden dolayı plajları da deneyimledik, sizlerde Villa Safir'e gelecekseniz arabayla gelmenizi öneririm. Villadan çok memnun kaldık sizlere de tavsiye ederim.

Güvenlik Kodu