Villa Safranbolu

Villa Safranbolu


We had a perfect holiday in Safranbolu, the luxury villa we came with our large family. The meals we ate and the conversations we had against the sea in the evenings still come to my mind.

Es ist nicht bekannt, was man in einer sehr luxuriösen Villa bewundern kann, sie war so schön, wir kamen mit einer großen Gruppe von Freunden, wir hatten einen kompletten Urlaub voller Vergnügen, der private Pool war riesig und geschützt, das türkische Bad und die Whirlpool-Anlage boten Uns angenehme Momente, wir haben es geliebt und hatten viel Spaß, wir werden es auf jeden Fall wieder wählen.

Havuzu çok güzel, yüzerken insan gerçekten zevk alıyor, villa zaten çok güzel merkezi bir yerde Çevrede gezilecek çok yer var, gez gez bitmiyor, villa görevlisine teşekkür ederiz bize çevre hakkında bilgi verdiği için. Doğanın güzelliğinin yanında villanın güzelliği de paha biçilemez hem açık havuzu olsun hem hamamı insanı dertlerinden arındırıyor. Bize böyle eşsiz bir tatil yaşama fırsatı sunduğu için Tatil Ne Kolay'a çok teşekkürler.

Antalaya Kalkan'da bulunan kiralık villa Villa Safranbolu kardeşimle beraber iki aile olarak geldiğimiz villa tatili hepimize çok iyi geldi. Eşlerimiz ve çocuklarımız villanın ve havuzun keyfini doyasıya çıkarttılar. Manzara eşliğinde ailece yaptığımız kahvaltılar ve akşam yemekleri, yemekte kardeşimle karşılıklı içtiğimiz iki duble viski her şeye değerdi. Daha önceki yıllarda yaptığımız o kalabalık otel tatillerinden çok güzeldi. Bizim gibi kalabalık ailelere tavsiyem villa kiralayarak bir tatil yapmalarını öneririm. Özellikle Tatil Ne Kolay firmasını öneririm çünkü her şey ile ilgileniyorlar.

Antalya Kalkan'da bulunan Villa Safranbolu'ya ailemle geldik. Geniş aile olarak geldiğimiz bu villa tatili hepimize çok iyi geldi. Otel karmaşasından uzak bir hafta boyunca tüm aile bir arada olmak her şeyi beraber yapmak gerçekten çok güzeldi. Denize yakın villa olduğundan istediğimiz zaman denizde istediğimiz zaman özel havuzumuzda serinledik. Kalkanda olmak temiz havada stressiz bir tatil yapmak herkese tavsiye ederim. Eşim ve ben tatillerimizi daha önce neden böyle yapmadığımızı sorgular olduk. Şimdiden gelecek yılki tatilimizi planlamaya başladık.

Güvenlik Kodu