Villa Sedo

Villa Sedo


Wir hatten einen komfortablen Urlaub in der luxuriösen Villa Sedo.Unsere Villa war eine riesige Villa mit Meerblick in der geschützten Natur.

We wanted to rent a villa with plenty of activities with our close friends, and we didn't want to be bored because Villa Sedo fully met our wishes. There was a very beautiful sea view, swimming against the view, playing billiards and table tennis made us have a fun holiday, thank you very much.

Eşim ve iki kızımla özel havuzlu villa kiralayıp bir haftalık tatil hediye etmeyi düşünüyordum. Villa sitelerini inceledikten sonra diğerlerine göre ucuz villa olan villa Sedo’yu kiraladım. Eşim ve çocuklarım ilk gördüklerinde çok beğendiler. Konum olarak da Kalkan merkeze yakın olması da bizler için yapılacak aktiviteleri arttırdı. Ailecek villadan çok memnun kaldık Tam anlamıyla beklentilerimizi karşıladı.

Ailemle gittiğim Kalkan villa tatili seçeneği olan Villa Sedo'dan çok memnun kaldık. Oğlumla masa tenisi maçları yaptık ve çok eğlendik.Eşim ve diğer oğlum ise biz masa tenisi oynarken bilardo oynadılar, onlarda çok eğlendiler onlar da çok mutluydu. Lüks kiralık villadan çok memnun kaldık. Her detayına ayrı ayrı bayıldık. İyiki bu villayı seçmişiz dedik. Eşim deniz manzaralı villanın bahçesinde manzaraya karşı konumlandırılmış olan hamaktan resmen hiç kalkmadı diyebilirim. Özel havuzlu villanın havuzunda çok eğlendik oğullarımla oyunlar oynadık.

Antalya tatil villası villa Sedo çok güzel bir villa. Lüks villada yok yok resmen. Masa tenisi imkanı, bilardo imkanı, jakuzi imkanı... O kadar güzel bir villa o kadar güzel bir tatil geçirdim ki gerçekten anlatılamaz kadar harikaydı. Deniz manzaralı villanın manzaraya karşı olan hamağında kitap okumak o kadar şahane bir histi ki...Bahçesindeki armutlarda oturup keyifli sohbetler etmek unutulmazdı. Bu tatil bize çok iyi geldi, çok iyi dinlenip yenilenmemizi sağladı. Tavsiye ederim.

Güvenlik Kodu