Villa Sefa

Villa Sefa
Balayı tatilimiz için uzun bir araştırmadan sonra ekonomik villa sefayı kiraladık çok keyifli huzurlu bir balayı tatili oldu jakuzide köpük banyolarımız olsun bahçede yaktığımız mangallar özel havuzunda yüzdüğümüz anlarımız bizim için çok kıymetli ve unutulmaz oldu burdan villa sahibine ve acenta çalışanı hanife hanıma ayrıca çok teşekkür ederiz.

Kaş bölgesinde Korunaklı Havuzlu Villa araştırıyordum. Fakat eşim ailesine uzak bir yer istemediği için Kalkanda Kiralık Villa Sefa’da konaklamaya karar verdik. Doğa Manzarası eşliğinde havuzumuza girdik. Akşamları da eşimin ailesini ziyaret ettik. Hem ailemize yakın bir yerde konakladık. Hem de güzel bir tatil geçirdik. Güzel bir tatil geçirmek isteyenlere tavsiye ederiz.

Özel Havuzlu Villa da eşimle birlikte güzel bir tatil yapmanın hayalini kuruyorduk fakat eşimin işinden dolayı bir türlü gerçekleştirememiştik. Eşim 5 günlük kısa bir izne ayrıldı. Bizde hemen Uygun Kiralık Yazlıkları araştırmaya başladık. Villa Sefa’yı beğendik. Korunaklı Havuzlu Villa olması da bizi ekstra mutlu etti. Bu sayede uzun zamandır hayalini kurduğumuz tatili sonunda gerçekleştirebildik. Gerçekten bizim için inanılmaz bir tatil oldu.

Güvenlik Kodu