Villa Semset

Villa Semset


Ailecek Korunaklı Villa Semset’e geldik çok keyifli bir tatil yaptık villa sahipleri çok ilgili ve yardımseverler di Patara’ya gerçekten bayıldık özel havuzda sıkıldığımız da Patara’nın denizine gitti gerçekten güzeldi, Güzel bir tatil yapmış olduk çok teşekkür ederiz.

Villa Semset'e kız arkadaşlarımızla beraber dört kişi kendimizi şımartmaya, eğlenmeye gittik. Villa Semset şık ve oldukça modern bir villa. Villa Semset'te vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız, çünkü o kadar güzelki sizi alıp başka diyarlara götürüyor gibi. Villa Semset eşsiz doğa manzarasının olduğu dışarıdan sizi kimsenin göremeyeceği bir havuza sahip sadece arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle kafa dağıtacağınız kimsenin size ulaşamadığı sessiz bir villadır. Jakuzili villanın jakuzisinde içeceklerinizi yudumlarken ruhunuzun dinlendiğini hissedebilirsiniz. Yorgunluğunuzu, stresinizi atmak istiyorsanız Villa Semset'i şiddetle tavsiye ederiz.

Villa Semset'te balayı yapmak için rezervasyonumuzu yaptırdık ve yapacağımız tatil için yola koyulduk. Villa Semset doğanın içinde temiz havasının bol tertemiz oksijenin olduğu güzel bir villa. Villa Semset'in özel havuzunda serinlerken doğanın manzarasına yeşilin bütün tonlarına şahitlik ediyorsunuz. Jakuzili villanın jakuzisini doldurup yaptığımız köpük banyoları unutulmazdı. İnsana kendisini çok özel hissettiren ferah ve rahat bir villa, kafanızın rahat olacağı tatilin tadını doya doya çıkarabilirsiniz. Her şey çok için teşekkür ederiz.

Güvenlik Kodu