Villa Sena

Villa Sena


Sea view villa Sena, to which I brought my family, allowed us to have a very nice holiday. We swam and cooled off in the private pool of the villa. Swimming in the infinity pool gave me a lot of pleasure. This holiday allowed us to have a great time as a family. Since we love the villa very much and we do not want to return home after completing 1 week, we wanted to extend the holiday, but we could not extend it because the calendar was full, but we will come again next year.

Wir suchten eine Mietvilla im Zentrum von Kalkan, weil wir Kalkan besuchen und ans Meer fahren wollten, während wir auf Empfehlung meiner Onkel die Villa Sena mieteten, hatte sie genau die Eigenschaften, die wir suchten.

Kalabalık arkadaş gurubumuzla Deniz manzaralı Sena’da 10 gün kaldık her şey son derece konforlu, lüks ve rahat etmemiz için hazırlanmış gibiydi villadan çok keyif aldık özel havuzu da güzeldi sıcaklarda yüzerek rahatladık.

Merkezi bir villa bulmamız çok kolay oldu kendi aracımızla gitmiştik her şey çok keyifliydi, deniz manzarasıyla güne başlamak akşamları gün batımında özel havuzda yüzmek çok keyifliydi ailemle güzel bir tatil yaptık teşekkürler her şey için.

Bu sene yazlık villada tatil yapalım dedik ama villayı kiralarken kafamızda acaba olumsuz şeyler karşımıza çıkar mı diye düşündük fakat gerçekten kusursuz ve çok kullanışlı bir villa ile karşılaştık. Havuzundan içerisindeki yatak odası, ve salonuna kadar her şeyi mükemmeldi. Havuzda yüzerken o o eşsiz doğa ve deniz manzarasının keyfine varmanızı keskinlikle tavsiye ederim. Ayrıca her sabah havuzun bakımını yapan arkadaşa da emeğinden dolayı çok teşekkürler. Hiç bir kuşkunuz olmasın villa fotoğraflardan çok daha güzel ve başarılı kesinlikle çok keyif alırsınız.

Merhaba, sanırım herkes gibi biz de başta çok tedirgindik. Ama yine de risk almak istedik. Ve iyi ki de almışız dedik. Hem doğa hemde deniz manzarasıyla Rüya gibi bir tatil oldu. Villa Sena'ya bayıldık. O kadar memnun kaldık ki, tatilimizi bir hafta daha uzattık. Kiralık lüks villa her şeyi ile mükemmel, fotoğraflardan çok daha güzeldi. Villa çok temizdi ve ilgilenenler her konuda çok yardımcı oldu. Açıkçası biz bu kadarını beklemiyorduk. Kesinlikle çok güvenilir bir şirket.

Güvenlik Kodu